TurkNet'e geçilmeli mi?

• Konuyu başlatan Wqxte
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 574
Müşteri hizmetleri neden sıkıntı?
Çünkü yok. Yani sadece mesaj atabiliyorsunuz. Genelde de 1 günlük süreçte dönüyorlar. Sıkıntı yaşayana kadar TürkNet çok iyi ancak eğer bir problem olursa sıkıntının çözümü diğer İSS'lere göre çok daha uzun sürüyor. Ben de sizin gibi TürkTelekom'dan geçmiştim sorun da çok olmadı ama geçen yaşadığım internet kesintisini 3-4 günde anacak çözebildiler.

Çünkü yok. Yani sadece mesaj atabiliyorsunuz. Genelde de 1 günlük süreçte dönüyorlar. Sıkıntı yaşayana kadar TurkNet çok iyi ancak eğer bir problem olursa sıkıntının çözümü diğer ISS'lere göre çok daha uzun sürüyor. Ben de sizin gibi Türk Telekom'dan geçmiştim sorun da çok olmadı ama geçen yaşadığım internet kesintisini 3-4 günde anacak çözebildiler.

Anladım teşekkürler.
O zamanki Kampanya'da 480 TL karşılıyorlardı cayma bedeli olarak onu da normal internet faturası öderken her ay 40 TL indirim yaparak uyguladılar bizde.

Şu anki cayma bedelimi nereden öğrenebilirim acaba bir bilginiz var mı? (internette buldum fakat kendi mobil hattımın cayma bedelini bulabildim. İnternet catma bedelini öğrenmek istiyorum)

Yeni konular

Geri
Yukarı