TurkNet'e geçilmeli mi?

Samikaya

Decapat
Daha fazla  
Ben şu an Türk Telekom 16/4 paket kullanıyorum.
Ama 8 download 1 upload alıyorum.
TurkNet altyapı sorgulamada bu çıkıyor.

Screenshot_2021-12-26-22-34-24-258_com.android.chrome.jpg

Aranızda TurkNet kullanan var mı? Memnun mu?
Vadettikleri gibi yüksek internet alır miyım?

Ben TurkNet'e pek güvenemiyorum Türk Telekom 50Mbps internete 122TL ödüyorum ama Turkcell fibere geçeceğim 100Mbps 120TL
Eğer kurulum düzgün olursa altyapınızda sorun yoksa alabilirsiniz.

Ben TurkNet'e pek güvenemiyorum Türk Telekom 50Mbps internete 122TL ödüyorum ama Turkcell fibere geçeceğim 100Mbps 120TL
Eğer kurulum düzgün olursa altyapınızda sorun yoksa alabilirsiniz.

Gırgır net te altyapı sorguladım az önce santrale 94 metre var yazıyor
Bu interneti etkiler mi?

Gırgır net te altyapı sorguladım az önce santrale 94 metre var yazıyor
Bu interneti etkiler mi?
Hocam ben turknet kullanıyorum memnunum. Hız sorgulamada aynı değerlerde bende de çıkıyor. Fakat altyapı çalışmaları sebebiyle şuan o hızları alamıyorum. Çalışmalar bittiğinde bu hızları alabileceğimi söylediler. Genel olarak firmadan memnunum tavsiye edebilirim. Eğer taahhüt süreniz bitti yada çok az kaldı ise size çıkan bu hızları almanız için Türknet veya netspeed gibi firmalar mantıklı. Bu arada Gıbır Net için gırgır net yazmanıza da bayağı bir güldüm 😆
Güncelleme yapayım hocam. Altyapımın değiştirilip VDSL ye aktarılması sonrası aldığım değerleri fotoğrafta ekledim. Ödediğim fiyat 100 TL. Ben memnunum. Kullanmak istediğiniz İSS yi araştırıp öyle geçin derim. Benim önerebileceğim en önemli şey taahhütsüz bir İSS tercih etmenizdir. Daha sonra sorun yaşadığınızda eliniz kolunuz bağlı olmasın, firmayı rahatça değiştirebilin diye.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-12-27 162451.png
    Ekran görüntüsü 2021-12-27 162451.png
    36,4 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Geri
Yukarı