TurkNet'e geçilmeli mi?

• Konuyu başlatan preail
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 870

preail

Zeptopat
Daha fazla  
1-2 gün sonra Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum sizce geçilir mi?

10 yıl kadar kullandım ve kesinlikle kullandığım en iyi internetti fiyat olsun hız olsun 6 kişiyi türknete geçirmemden dolayı 6 ay kadar faturada ödememiştim. Ancak şuanda sinir krizleri geçirmeme neden olan superboxu kullanıyorum altyapısız bir eve taşınmanın sonucu olarak.

Son düzenleme:
10 yıl kadar kullandım ve kesinlikle kullandığım en iyi internetti fiyat olsun hız olsun 6 kişiyi TurkNet'e geçirmemden dolayı 6 ay kadar faturada ödememiştim. Ancak şu anda sinir krizleri geçirmeme olan Superbox'u kullanıyorum altyapısız bir eve taşınmanın sonucu olarak.
Müşteri hizmetleri ve interneti gelip kurma hizmetleri nasıl güzel mi o yönden?

1-2 gün sonra Türk Telekom ile sözleşmem bitiyor TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum sizce geçilir mi?

Ben öneriyorum düşük fiyata süper performans İnternet veriyorlar Türk Telekom internetim var şu anda sürekli kopmalar ve düşük Mbps'den dolayı gün sayıyorum sözleşme bitmesi için İLLALLAH ettim sen düşün.

Müşteri hizmetleriyle pek iletişime geçmedim bilmiyorum ama kurmaya gelen arkadaşlar kuramamıştı ben göstermiştim kurmayı :D ( bu sizde olacak diye bir şey yok tabii yeni eleman falandır onlar )
😃😃😃

Ben öneriyorum düşük fiyata süper performans internet veriyorlar Türk Telekom internetim var şu anda sürekli kopmalar ve düşük Mbps'den dolayı gün sayıyorum sözleşme bitmesi için illallah ettim sen düşün.
Ucuz olması şüphelendiriyor beni nedense.
Müşteri hizmetleri klasik bir operatör gibi çalışmıyor. Sizin Online işlemlerden veyahut telefondan talep oluşturmanız lazım. Ondan sonra gelip bakıyorlar duruma müdahale ediyorlar.

Ne kadar sürüyor peki tahminen.

😃😃😃

Ucuz olması şüphelendiriyor beni nedense.

Ne kadar sürüyor peki tahminen.
Eğer yapılması gereken bir arıza varsa ve kendi altyapılarındaysanız 7-24 gelip bakıyorlar. Onun dışında eğer kendi altyapılarında değilseniz mesai saatleri içerisinde Türk Telekom'a bildirip eleman yollatıyorlar.

Eğer yapılması gereken bir arıza varsa ve kendi altyapılarındaysanız 7-24 gelip bakıyorlar. Onun dışında eğer kendi altyapılarında değilseniz mesai saatleri içerisinde Türk Telekom'a bildirip eleman yollatıyorlar.

Peki söyledikleri hızdan daha kötü mesela 1Mbps download gibi bir durum olursa neler oluyor?

Geri
Yukarı