TurkNet'e geçilmeli mi?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Türk Telekom abonesiyim, 35 Mbps hız alıyorum bir sıkıntı olmazsa. TurkNet'e altyapı sorgulayınca web sitesinden, 100 Mbps olarak gösterdi ve sanırım altyapın ne kadar destekliyorsa o hızı 100 liraya falan veriyorlar sanırım. Kurulum ücreti yok yazıyordu sanırım. Taahhüt de yok yazıyordu ama emin olamadım, 6. ayda istediğin gibi iptal edebiliyor musun ücret ödemeden? Bir de eksileri/artıları nedir kullanmış/kullanan kişilerden duymak isterim. Şimdiden herkese teşekkürler.

İstediğin zaman aboneliğini iptal edebilirsin. Genelde gece saatlerinde bakım yapıyorlar o yüzden neden bilmiyorum ama bazen gece saat 2 civarında hız bazen düşüyor(en azından bende ve çevremden sorduğum insanlara sorunca o şekilde). Eğer öğrenciysen ilk ay ücretsizdi bir ara halen devam ediyor mu o kampanya bilmiyorum.

Türk Telekom abonesiyim, 35 Mbps hız alıyorum bir sıkıntı olmazsa. TurkNet'e altyapı sorgulayınca web sitesinden, 100 Mbps olarak gösterdi ve sanırım altyapın ne kadar destekliyorsa o hızı 100 liraya falan veriyorlar sanırım. Kurulum ücreti yok yazıyordu sanırım. Taahhüt de yok yazıyordu ama emin olamadım, 6. ayda istediğin gibi iptal edebiliyor musun ücret ödemeden? Bir de eksileri/artıları nedir kullanmış/kullanan kişilerden duymak isterim. Şimdiden herkese teşekkürler.
Merhabalar, taahhüt yok. Aboneliği sonlandırırken herhangi bir ücret ile karşılaşmazsınız.

E o zaman geçelim en kötü iptal ederiz.
Bir sorun çıktı mı düzelmesi uzun sürüyor desteği kötü tarzı bir yorum duymuştum doğru mu? Bir de kullanan biri kod bıraksın da 1 ay ücretsiz kullanayım.

Modemi kendin satın alman gerekiyor. Ya da Turknet'den talep edersen faturana ek olarak alabilirsin. Bilginiz olsun.

Ücretsiz modem yazıyor ama.
Ayrıca 2 yıllık taahhütü olan İnternetlerde 1 yılı geçince cayma bedeli ödenmiyordu değil mi?

Dosya Ekleri

• A6497E0E-7ACB-48AB-9760-B1EE264C9B06.jpeg
    A6497E0E-7ACB-48AB-9760-B1EE264C9B06.jpeg
    28,1 KB · Görüntüleme: 39
Ücretsiz modem yazıyor ama.
Ayrıca 2 yıllık taahhütü olan İnternetlerde 1 yılı geçince cayma bedeli ödenmiyordu değil mi?
Ben Türknet'e geçerken ücretsiz modem almadım. Sonrasında değiştirmiş olabilirler, bu konu ile ilgili bir bilgim yok. Cayma bedelini Türk Telekom müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek net bir bilgi alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı