TurkNet'e geçiş ve adres belirtme

Yasinmasin

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle ev telefonumun numarasının değiştiği söylenmekte. Bu ev telefonum ilk ayında konuşmalarla ilgili kampanyalar vs. yapılıyormuş. Sonraki aylarda ev telefonumun kullanımı faturama yansır mı?
Ayrıca başvuru yaparken ev adresimi belirtmem istendi. Ev adresimi bina numarasına kadar belirtebildim. Oturduğum bina A ve B olmak üzere 2 bloktan oluşuyor. Bu iki bloğun kullandığı bina numarası aynı fakat oradaki binalar kısmında sadece b blok gözüküyor halbuki ben a blokta oturuyorum bu yüzden adresimi seçemiyorum. Ne yapmam gerekli?
120TL'ye kadar cayma bedeli ödeniyormuş. Bazıları ödenmediğini faturalarında indirim yapıldığını söyleniyor. Eğer böyle değilse 120TL'den fazla cayma bedellerinde geri kalanı kendimiz bayiden mi ödüyoruz?
TurkNet'e geçiş sürecinde internetim gider mi? Yani 1 hafta falan internetsiz kalır mıyım?
Yeni modem kullanıcı adı ve şifre verildiği söylendi. Bu kullanıcı adı ve şifreyi modem arayüzünde sorulan ve bende şu anda kullanıcı adı. Admin şifre: TTNET olan sayfaya mı girmem gerekir? Yoksa modemin genişbank kısmındaki PPP kullanıcı adı ve şifreye mi giriyoruz? Eğer giriyorsak modeme girerken istenen kullanıcı adı ve şifre aynı şekilde admin ve TTNET olarak olarak mı giriyoruz?
TurkNet'e maksimum ve ortalama ne kadar sürede geçiş yapabilirim? Ayrıca şu anda kullandığım TTNET'in ZyXEL modeminin DSL ışığı turuncu yanıyor. Müşteri hizmetlerine nedenini soruduğumda VDSL'e geçiş yapıldığını söylediler. Bana ayrıca başka bir modem göndermeleri gerekir mi? Gerekirse ödeme yapmam gerekir mi?
Son olarak bu süreçte herhangi bir sorun yaşar mıyım? Yaşarsam muhtemel olarak neler yaşayabilirim?
Sorulardan kesin olarak bildiklerinizi cevaplasanız yeter hepsini cevabını vermeseniz de olur.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı