TurkNet'e geçmek mantıklı mı?

Baran3443

Centipat
Daha fazla  
Benim altyapım Türk Telekom 1000MBPS fiber destekliyor santral mesafem 0 metre TurkNet fiber 100Mbps'ye geçip tahminim alabileceğim upload 10-15 arası sonradan GigaFiber gelir diye TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum (GigaFiber istiyorum) başvurusu da yaptım. Türk Telekom'a geçmek mantıklı gelmiyor 1000MBPS 20-60 upload verip 500 TL istiyorlar aşırı gereksiz pahalı ve Upload'ı çok az en azından 250 TL'ye 15 upload daha iyi (TurkNet'e e-posta gönderdim cevap vermediler adresimi de yazdım Kütahya dumlupınar mahallesine gelir mi GigaFiber?)

GigaFiber gelir ise geçmek mantıklı. Şu an kullanıyorum 800-1000 Mbps arası alıyorum genelde.

Çoğu sağlayıcı fiyatları artık yakın olduğu için (Fixnet, Comnet vb. firmalar dışında) en mantıklısı TürkNet. Benim için en azından güzel pingler sağlıyor ve sansür konusunda asla sıkmıyor. Ufak bir DNS ile çözülüyor. Tavsiye ederim kısaca.

Benim altyapım Türk Telekom 1000MBPS fiber destekliyor santral mesafem 0 metre TurkNet fiber 100Mbps'ye geçip tahminim alabileceğim upload 10-15 arası sonradan GigaFiber gelir diye TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum (GigaFiber istiyorum) başvurusu da yaptım. Türk Telekom'a geçmek mantıklı gelmiyor 1000MBPS 20-60 upload verip 500 TL istiyorlar aşırı gereksiz pahalı ve Upload'ı çok az en azından 250 TL'ye 15 upload daha iyi (TurkNet'e e-posta gönderdim cevap vermediler adresimi de yazdım Kütahya dumlupınar mahallesine gelir mi GigaFiber?)
Merhaba, talepler doğrudan proje ekibimize iletiliyor. Bölgeden gelen taleplerin yoğunluğuna ve altyapının uygunluğuna göre değerlendirme yapılacaktır.
Uygun görülmesi durumunda proje bölgelerine dahil ederek çalışmalara başlayacaklardır.

Geri
Yukarı