TurkNet'e geçmeli miyim?

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Arkadaşlar, şu an illet Turkcell Superonline kullanıyorum ve aldığım en fazla hız 22 24 Mbps sizce TurkNet'e geçmeli miyim bir problem yaşar mıyım? Problem dediğim kopmalar bağlantı hataları ve başka bir sürü uyuz şey. Hepsini Superonline'da bol bol yaşadım anlayacağınız müşteri hizmetleri ile akraba oldum. Yazın neyseki son 1 2 aydır bir sıkıntı yok (maşallah deyin) sizce TurkNet beni memnun eder mi? Bir de merak ettiğim hangi modemi kullanıyorlar bütün internet sağlayıcıları gibi dandik bir modem mi yoksa düzgün bir şey mi? Servis kurulum ücreti alıyorlar mı, tecrübesi olan varsa anlatabilir mi? Altyapımı sorgulattığımda güncel verileri aşağıya bırkaıyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2020-11-28_193200.png
    resim_2020-11-28_193200.png
    35 KB · Görüntüleme: 54
  • resim_2020-11-28_200728.png
    resim_2020-11-28_200728.png
    6,6 KB · Görüntüleme: 58
75Mbps paketi 95₺ bu arada.

TurkNet'e geçen ay geçen bir arkadaşım internet hesabının ID ve şifresinin bir karakteri yanlış gönderilmiş diye 2 hafta internetsiz kaldı bu süreçte suçlar Türk Telekom'a da atıldı(altyapı sıkıntısı dendi yani), bina içindeki kablolara da atıldı ama gel gör ki sorun TurkNet'in hatası çıktı.

Sorun yaşamazsınız diyemem.

Alt yapının kalitesine göre değişiyor 3 yıldır Türk Telekom vdsl alt yapısından Türknet kullanıyorum sonuç bu şekilde. 3 yıldır kopma sorunu falan yaşamadım.

vdsl asus istanbul.png

Tarifenizde size modem vermiyor kendi modeminizi kullanmalısınız. önceden bağlantı varsa kurulum ücreti almıyorlar diye biliyorum ama yoksa kayıt olurken otomatik ödeme için kredi kartı bilgilerinizi verirseniz 66tl kurulum ücreti çıkıyor. Sanırım sizde zaten bağlantı olduğu için kuruluma gelmezler internetinizi açarlar sizde kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizi modeme girerek internete bağlanırsınız.

Yani denemeden bilemezsin 1 ay memnun kalmazsan para iadesi politikası var.

Yeni ftth alt yapı geldi özgür iletişim fiber 100 bağlattım belgelerim işleme alındıktan sonra 3. günde internet açıldı.

Kayıt olmayı düşünürseniz birde arkadaşını getir kampaya koduyla kayıt olursanız sizde kodun sahibi de 1 ay bedava kulanım kazanıyor. Tanıdığınız bir tüknetli yoksa benim kodumu da kullanabilirsiniz. Arkadaşımı Getir Davet Kodum: WGU83NJ95MKA

Son düzenleme:
TurkNet müşteri hizmetleri de yok maalasef bir sorun oldu mu beklemek zorundasınız 3 gün çözüm süreçleri var sürekli mesaj yazıp durursunuz modem DSL bilgilerini yükle bir ona bakalım istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı