TurkNet'e geçmeli miyim?

aLLppp

Kilopat
Daha fazla  
Bu ay içinde Türk Telekom taahhüdüm bitiyor ve asla yenilemeyi düşünmüyorum. Sizce TurkNet mi yoksa başka bir operatöre mi geçmeliyim?

Bu ay içinde Türk Telekom taahhüdüm bitiyor ve asla yenilemeyi düşünmüyorum. Sizce TurkNet mi yoksa başka bir operatöre mi geçmeliyim?

Ben geçiş yaptım, bugün kuruluma gelecekler, müşteri hizmetleri bu aralar çok yoğun o yüzden sıkıntılı fakat bence GigaFiber altyapısındaysan geçmelisin.

Ben geçiş yaptım, bugün kuruluma gelecekler, müşteri hizmetleri bu aralar çok yoğun o yüzden sıkıntılı fakat bence GigaFiber altyapısındaysan geçmelisin.
Altyapım VDSL, 75 Mbps kadar destekliyor hocam.

Ekonomik sıkıntıların yoksa ve altyapın destekliyorsa kesinlikle evet, ekonomik sebeplerden kastım, Türkiye şartları göz önünde bulundurulduğunda önümüzdeki dönemler için taahhütlü paketler daha mantıklı tabii TürkNet fiyatından daha ucuzlarsa.

Sonuçları paylaşınız.

Bufferbloat Test by Waveform
Benden daha iyi değer alan varsa paylaşsın gorelim.
  • Perşembe 17:39 e bakıp fotoğrafları gorebilir oyun ici ping ve kanalımda mevcut ve profilimde mevcuttur konum.

Sonuçları paylaşınız.
1657024089357.png

Sonuç bu şekilde.

Geri
Yukarı