TurkNet'e nasıl geçilir?

fiqt

Decapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Arkadaşlar aktif olarak Türk Telekom kullanıyorum ama çok düşük ve stabil değil arkadaşım TurkNet'e geçti ve bayağı bir hız farkı var. Ben de geçmek istiyorum. Geçmeden önce nelere dikkat etmem lazım ve direkt geçiş yapabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar aktif olarak Türk Telekom kullanıyorum ama çok düşük ve stabil değil arkadaşım TurkNet'e geçti ve bayağı bir hız farkı var. Ben de geçmek istiyorum. Geçmeden önce nelere dikkat etmem lazım ve direkt geçiş yapabiliyor muyum?
Merhaba, sizi de aramızda görmek isterim 🙂 Altyapınızın desteklediği maksimum hızı veriyoruz. Altyapınızı https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Farklı operatörden hizmet alıyorsanız abonelik başvurusu sırasında hizmet numaranızı uzmanımız ile paylaşarak geçiş sürecini başlatabilirsiniz. Geçiş yapmanız durumunda kurulum ücreti alınmayacaktır. Abonelik işlemleri için 0850 288 80 81 numaralı hattımızı arayabilirsiniz 🌸

Merhaba, sizi de aramızda görmek isterim 🙂 Altyapınızın desteklediği maksimum hızı veriyoruz. Altyapınızı https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama sayfamızdan sorgulayabilirsiniz. Farklı operatörden hizmet alıyorsanız abonelik başvurusu sırasında hizmet numaranızı uzmanımız ile paylaşarak geçiş sürecini başlatabilirsiniz. Geçiş yapmanız durumunda kurulum ücreti alınmayacaktır. Abonelik işlemleri için 0850 288 80 81 numaralı hattımızı arayabilirsiniz 🌸
Merhaba
1670067259715.png

1670067380965.png

Arada baya bi fark var. Türk telekomdan türknete geçeceğim geçer geçmez internet bağlantısı evime gelecek mi yoksa beklemem gerekecek mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Ben de Türk Telekom'daydım önce türk.net'e geçtim. Geçtiğimiz yıl yapılan zamdan sonra şimdi Millenicom'a geçtim.

Şöyle oluyor: Adamların sistemlerine adınızı ve numaranızı bırakıyorsunuz. Sizi arıyorlar. Adresinizi vb. teyit ediyorsunuz. Sonra kurye ile kapınıza başvuru formu gönderiyorlar. Onu ayaküstü doldurup hemen kuryeye geri verirseniz en fazla bir hafta içinde üyeliğinizi taşımış oluyorsunuz. Modem size aitse başka bir değişiklik yapmanıza genellikle gerek yok. İnternetiniz kesildiğinde türk.net'e geçmişsiniz demektir. O zaman da mail ile size gelen kullanıcı adı ve şifreyi modemin yönetici paneline girip modemi yeniden başlattığınızda iş bitmiş oluyor.

Merhaba.
Eki Görüntüle 1591772
Eki Görüntüle 1591776
Arada bayağı bir fark var. Türk Telekom'dan TurkNet'e geçeceğim geçer geçmez internet bağlantısı evime gelecek mi yoksa beklemem gerekecek mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Eğer mecvut bir aboneliğiniz varsa evinize birisi gelmiyor TT'yi iptal ediyor TurkNet direkt geçiyorsunuz. Bu arada altyapınız 1000 Mbps kadar destekliyor bir tık paraya kıyabilirseniz 1000 Mbps kadar alabilirsiniz ama TurkNet'te bayağı yeterli.

Merhaba
Eki Görüntüle 1591772
Eki Görüntüle 1591776
Arada baya bi fark var. Türk telekomdan türknete geçeceğim geçer geçmez internet bağlantısı evime gelecek mi yoksa beklemem gerekecek mi? Şimdiden teşekkür ederim.
Adresinizde 100 Mbps'e kadar türk telekom fiber altyapısı mevcut. Abonelik başlatmanız durumunda 2 ila 6 gün içerisinde hizmetinizi aktif edeceğiz. Sizi de aramızda görmek isteriz 🌸

Yeni konular

Geri
Yukarı