TurkNet'i öve öve bitiremeyenler

O fiyat garantisi desteğin yazdığı tarihler arasında abone olanlara özeldi. Söz tutmama gibi bir şey söz konusu değil.

Ekte ki resmi incelemediğini düşünüyorum. Orada abonelere özel gibi bir şey yoktu. Bakın ben kötülemiyorum önce ki postlarımda da belirttim, TurkNet'ten memnundum tabii fiyat konusuna kadar. Hiçbir hizmet sağlıyısı 2023'e sabit fiyat garantisi vermedi. Çünkü ne olacağını bilmiyorlar ve itibar zedelenir. Türkiye'de çoğu insan internete girsin yeter diyor :)

Ben Zamdan ziyade kurulum sürecinden aşırı şikayetçiyim. Altyapı çalışmaları bitti. Hala çalışmalar devam ediyor diyorlar. Kanser oldum iyice. Böyle giderse iptal edeceğim.

Ben Zamdan ziyade kurulum sürecinden aşırı şikayetçiyim. Altyapı çalışmaları bitti. Hala çalışmalar devam ediyor diyorlar. Kanser oldum iyice. Böyle giderse iptal edeceğim.
Merhaba, aktivasyon sürecinizin önceliği için ilgili birimimize tekrardan bilgi verdim. Sizinle iletişime geçecekler.

Ben memnunum arkadaş, bir hamburger menü olmuş 100 lira, 200 liraya internet hizmeti alıyoruz diye ağlıyorlar, sanki TurkNet enflasyonu yükseltti, dövizimizi batırdı gibi bir de onları suçluyorlar.
Senin bu kafa yapın ekonomiyi batıranlar ile aynı kafa yapısı haberin olsun.

Senin bu kafa yapın ekonomiyi batıranlar ile aynı kafa yapısı haberin olsun.

Tabii canım, ekonomiyi de ben batırdım, hatta bunu TurkNet ile birlikte yaptım.

Ulan yıllar önce bu kadar internet sağlayıcısı yokken, 70 liraya 20 MB internet satan Türk Telekom'a bu kadar sallasaydınız keşke, gerçekten üzücü, asgari ücretin 8500 olduğu, enflasyonun uçtuğu, dövizin göklere çıktığı, vergilerin üst üste bindiği bir zamanda adamlar 100 lira zam yaptı diye neredeyse şirketi kapatmışsınız, bu isyanınızı ampule yapsanız şu an bu halde olmazdık.

Beleşçi insanlar.

Bu firmanın ciddi fiyatlandırma sorunu mevcut. Ben 95 TL olduğu zaman yapılan ilk büyük zamda bıraktım. O sürede geçtiğim ISS bir kez zam yaptı TurkNet 3 kez yaptı. Şimdi sen yayıncılara özel altyapı döşeyip GigaFiber hizmeti verip 1000+1000 hızları sağlayıpta altyapısı 16 Mbps olana da aynı fiyatı sağlıyorsan, bu iş ciddi sorun demektir. Yayıncılar bu aldıkları hizmetle kazançlarına kazanç katmaya devam ederken, onlara verilen AAA hizmetin bedelini sabit fiyat saçmalığı ile altyapısı kötü kullanıcılardan çıkartıyorlar. Ben bunu kabul etmedim ve ayrıldım. Ne zaman yayincilara saglanan hizmeti metropol olan İstanbul'da bize de sağlanırsa o zaman TurkNet'e geçerim.

Tabii canım, ekonomiyi de ben batırdım, hatta bunu TurkNet ile birlikte yaptım.

Ulan yıllar önce bu kadar internet sağlayıcısı yokken, 70 liraya 20 MB internet satan Türk Telekom'a bu kadar sallasaydınız keşke, gerçekten üzücü, asgari ücretin 8500 olduğu, enflasyonun uçtuğu, dövizin göklere çıktığı, vergilerin üst üste bindiği bir zamanda adamlar 100 lira zam yaptı diye neredeyse şirketi kapatmışsınız, bu isyanınızı ampule yapsanız şu an bu halde olmazdık.

Beleşçi insanlar.
Ya işte sizin bu zihniyete laf anlatılmıyor. Adamlar 2022 Ocak - 2023 Ocak ayı boyunca toplamda %120 zam yapmış oldular. 2022'de önce %70 ardından bu ayın başında %50 zam yaptılar. Türk Telekom da dahil olmak üzere bak bakayım bunlar kadar zam yapan başka bir İSS var mı? Yıllarca millet Türk Telekom'a dolandırıcı, fırsatçı falan dedi. Turknet köşeyi dönünce hemen fırsatçılığa soyundu. Ki sizin gibi bu duruma sessiz kalan elemanlar olduğu sürece adamlar bu yıl bitmeden rahat 300 lira falan yaparlar internetin fiyatını.

Ya işte sizin bu zihniyete laf anlatılmıyor. Adamlar 2022 Ocak - 2023 Ocak ayı boyunca toplamda %120 zam yapmış oldular. 2022'de önce %70 ardından bu ayın başında %50 zam yaptılar. Türk Telekom da dahil olmak üzere bak bakayım bunlar kadar zam yapan başka bir İSS var mı? Yıllarca millet Türk Telekom'a dolandırıcı, fırsatçı falan dedi. Turknet köşeyi dönünce hemen fırsatçılığa soyundu. Ki sizin gibi bu duruma sessiz kalan elemanlar olduğu sürece adamlar bu yıl bitmeden rahat 300 lira falan yaparlar internetin fiyatını.
Umarım yakın zamanda bu isyanını ülkede fiyatı gerçekten gereksiz yere artan binlerce ürüne, saraylara ve ampule de yaparsın, foruma engelleme geldiği için mutluyum.

Umarım yakın zamanda bu isyanını ülkede fiyatı gerçekten gereksiz yere artan binlerce ürüne, saraylara ve ampule de yaparsın, foruma engelleme geldiği için mutluyum.
Konuyu evirip çevirmeye devam et. TurkNet dahil ne kadar fahiş fiyat arttıran varsa senin zihniyetinin aksine karşı çıkıyoruz. Sen de fahiş fiyat artışı yapıp fırsat kollayan firmalara daha da destek ver, sonra da neden ekonomi bu durumda diye serzenişte bulun. Tekrarlıyorum; ekonomiyi bu duruma getirenlerle aynı kafa yapısına sahipsin, en küçük zamma bile ses çıkartamayıp destek veriyorsunuz.

Geri
Yukarı