Turknet'i tavsiye eder misiniz ?

zekischen

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar

Konu başlığında belirttiğim üzere yalın internet alıcam ev telefonu kullanmıyoruz. Altyapımızda fiber yok yani adsl olarak alıcam 16Mbps düşünüyorum. Turknet'in fiyatları çok uygun önerir misiniz? Yoksa ttnet alıcam.

Teşekkürler

Bence alt yapı varsa uydunet bağlat. Fiyatları çok uygun ve şişirme değil. Bizim burda ben mecburen ttnet kullanıyorum, çünkü uydunet'in alt yapısı yok.

İşte bizim burdaki fiyat farkı ;
TTNET : 24 ay sözleşmeli yalın internet 8mgbt'e kadar 74TL (AKK 50GB)
UYDUNET : 24 ay sözleşmeli internet 16mgbt'e kadar 29,9TL (AKK 50GB)

Bence alt yapı varsa uydunet bağlat. Fiyatları çok uygun ve şişirme değil. Bizim burda ben mecburen ttnet kullanıyorum, çünkü uydunet'in alt yapısı yok.

İşte bizim burdaki fiyat farkı ;
TTNET : 24 ay sözleşmeli yalın internet 8mgbt'e kadar 74TL (AKK 50GB)
UYDUNET : 24 ay sözleşmeli internet 16mgbt'e kadar 29,9TL (AKK 50GB)

Uyduneti araştırdım sınırsız paketler bi hayli yüksek. Bana link atabilir misin ?

Uydunet altyapısı yokmuş mağlesef çok üzüldüm. Karşı komşum Turknet kullanıyor aldığına binpişman. Ttnete muhtaç kaldık gene. Üniversiteli öğrencilere özel kampanyası varmış dikkatimi çekti. Vodofone öneriniz içinde teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı