TurkNet'in bazı abonelerine indirim uygulaması

BilalShnn

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Selam, bildiğiniz üzere TurkNet 99.90 olan internet fiyatını 139.90'a çıkardı. Hemen ardından bu zammın yeni müşterileri etkileyeceği, eskileri ise belli bir tarihe kadar etkilemeyeceğini söylediler fakat belirttikleri tarihten önce diğer müşterilerin hakkını yememek için daha erken zamlı fiyattan kesmeye başladılar. Verdikleri sözden geri döndüler. Diğer insanların arasında haksızlık olduğunu belirttiler. Buraya kadar her şey güzel ama bundan sonrası gerçekten can sıkıcı. Buna itiraz eden bazı abonelere de müşteri memnuniyeti adına paketlerine 40 TL indirim uygulamışlar. Bazılarına ise uygulamamışlar. 1 değil, 2 değil, sosyal medyada tonla örneğini gördüm. Peki burada hak yenmiyor mu? Ben bunları bile bile gittim, faturamı tam ödedim. Bende destek kaydı açıp indirim mi istemeliydim?

Bir kişiye yapılan ayrımcalık herkese yapılmalı. Madem bu kadar insanların hakkını düşünüyorsunuz bunları da düşünmeniz lazım. Hepimiz sizin müşteriniziz. Resmen insanların başka bir ISS'ye geçmesi için uğraşıyorlar. Konuyu ben neden indirim almadım diye ağlamak için açmadım, yanlış anlaşılmasın. Verdikleri sözün arkasında diğer müşterilere haksızlık oluyor deyip de durmayıp daha kötü haksızlık yaptıkları için açtım. Bu işler böyle daha fazla gitmez umarım.

Vallahi hocam bu sizinle alakalı olabilir bir arayıp söyleyin durumu. Ben yine 99 ödedim bu ay.
Bir çok kişinin zamlı tarifeden ödediklerini duydum. Benlik bir durum değil. Bazı kullanıcılara kafalarına göre indirim uygulayıp bazılarına uygulamamaları benim canımı sıkıyor sadece.
Ben 140 TL odedim. Bir yıldır kullanıyorum.
140 TL ödeyenler gelin bir kucaklaşalım :)

Turknetin fiyatlandirma sistemi zaten bastan assagi sacma. 16 mbps kullananda 50, 100 1000 mbps kullananda ayni fiyati oduyor. Reklamlarla sisirilmis firma. Bulundugum yerde gigafiber olsa kullanirim ancak olmadigi surece daha iyi alternatifler var.

Turknetin fiyatlandirma sistemi zaten bastan assagi sacma. 16 mbps kullananda 50, 100 1000 mbps kullananda ayni fiyati oduyor. Reklamlarla sisirilmis firma. Bulundugum yerde gigafiber olsa kullanirim ancak olmadigi surece daha iyi alternatifler var.
Gigafiber için bedava fakat düşük hızlar için pahalı. Bazen düşünüyorum, acaba diyorum bu gigafiber kullanan vatandaşların faturasının bir kısmını da biz mi ödemiş oluyoruz? Şuan başka bir ISS'ye geçtiğim taktirde faturam %40 daha ucuza geliyor. Biraz yanlış bir politika uyguladıkları çok bariz ortada. Başka bir ISS'ye geçmek istemiyorum aldığım hizmeti beğeniyorum ama bu böyle gittikçe geçesim geliyor.

Gigafiber için bedava fakat düşük hızlar için pahalı. Bazen düşünüyorum, acaba diyorum bu gigafiber kullanan vatandaşların faturasının bir kısmını da biz mi ödemiş oluyoruz? Şuan başka bir ISS'ye geçtiğim taktirde faturam %40 daha ucuza geliyor. Biraz yanlış bir politika uyguladıkları çok bariz ortada.
Evet hocam paket sistemine gecmeleri gerek. 1 paket hak yemekten baska birsey olmuyor. Ucuza yonelmek daha iyi.

Selam, bildiğiniz üzere TurkNet 99.90 olan internet fiyatını 139.90'a çıkardı. Hemen ardından bu zammın yeni müşterileri etkileyeceği, eskileri ise belli bir tarihe kadar etkilemeyeceğini söylediler fakat belirttikleri tarihten önce diğer müşterilerin hakkını yememek için daha erken zamlı fiyattan kesmeye başladılar. Verdikleri sözden geri döndüler. Diğer insanların arasında haksızlık olduğunu belirttiler. Buraya kadar her şey güzel ama bundan sonrası gerçekten can sıkıcı. Buna itiraz eden bazı abonelere de müşteri memnuniyeti adına paketlerine 40 TL indirim uygulamışlar. Bazılarına ise uygulamamışlar. 1 değil, 2 değil, sosyal medyada tonla örneğini gördüm. Peki burada hak yenmiyor mu? Ben bunları bile bile gittim, faturamı tam ödedim. Bende destek kaydı açıp indirim mi istemeliydim?

Bir kişiye yapılan ayrımcalık herkese yapılmalı. Madem bu kadar insanların hakkını düşünüyorsunuz bunları da düşünmeniz lazım. Hepimiz sizin müşteriniziz. Resmen insanların başka bir ISS'ye geçmesi için uğraşıyorlar. Konuyu ben neden indirim almadım diye ağlamak için açmadım, yanlış anlaşılmasın. Verdikleri sözün arkasında diğer müşterilere haksızlık oluyor deyip de durmayıp daha kötü haksızlık yaptıkları için açtım. Bu işler böyle daha fazla gitmez umarım.
Merhaba, yalnızca fiyat değişimi dönemlerinde değil, her zaman bizden destek bekleyen müşterilerimizin yanında olmak istiyoruz. Bu tarz durumlarda kısa bir süreliğine müşterilerimize elimizden geldiği şekilde destek oluyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı