TurkNet'in bitmek bilmeyen arızası

MuratHan39

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler, TurkNet kullanan birisiyim ve 11 Ekim'den beri DSL ışığımın sönmesi ile beraber bugünden beri 15 gündür hanemde internet yok telefon internetinin sınırlı GB'ları ile hayatta kalmaya çalışıyoruz. Her seferinde TurkNet bu arıza ve çalışmanın uzatıldığını yazıyor. 11 Ekim'den 16 Ekim'e uzatıldı sonra 20 Ekim sonra 21 sonra 26 yani bugünde gelmedi şimdi 31'ine kadar uzatıldı(20 gün internet yok demek oluyor). Bana bu sorun bir arıza olmaktan çıktı gibime geliyor. Sanırım sınırsız bir şekilde uzatacaklar. Ne yapmam gerekiyor sizce? Destek kaydı açtım fakat kale alıp da adamakıllı cevap veren yok. Dava açmak istiyorum kaç iş gününe kadar gelmez ise dava açabilirim?

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 56
TTnet ile benzer bir durumda 2 gün internet kesintisi olmuştu, hizmet alamadığımı ve almadığım hizmetin ücretini ödemeyeceğimi söyleyerek bu kesinti olan 2 günü faturamdan düşürmüştüm. Sizde Türknet ile aynı şekilde bir görüşmeyi deneyin isterseniz.

Bölgenizde bulunan Türk Telekom saha ekiplerine ulaşmaya çalış, en sağlıklı bilgiyi onlardan alırsın. İkinci olarak BTK'ya şikayet et.

Bana, hizmeti TurkNet'ten aldığınız için sallıyorlar gibi geldi. Ben abonelik için TurkNet'e başvurdum 15 gün geçti bağlantı yapılmamıştı. İptal ettirip TT'a geçtim ertesi gün gelip bağlantıyı yaptılar. Bilmem anlatabildim mi? 🙂

Bence elektrikçi çağırıp kontrol ettirin kabloları.

Çağırdım sorun olmadığını sinyalin gelmediğini söyledi.
TTNET ile benzer bir durumda 2 gün internet kesintisi olmuştu, hizmet alamadığımı ve almadığım hizmetin ücretini ödemeyeceğimi söyleyerek bu kesinti olan 2 günü faturamdan düşürmüştüm. Sizde TurkNet ile aynı şekilde bir görüşmeyi deneyin isterseniz.

Ücretinde olsam olabilirdi kestiği fatura aylık 10 dolar çok önemi yok sadece internetime kavuşmak istiyorum.

Bölgenizde bulunan Türk Telekom saha ekiplerine ulaşmaya çalış, en sağlıklı bilgiyi onlardan alırsın. İkinci olarak BTK'ya şikayet et.

Beni başlarından salacaklarını düşünüyorum. Muhtemelen BTK'ya şikayet edeceğim.
Bana, hizmeti TurkNet'ten aldığınız için sallıyorlar gibi geldi. Ben abonelik için TurkNet'e başvurdum 15 gün geçti bağlantı yapılmamıştı. İptal ettirip TT'a geçtim ertesi gün gelip bağlantıyı yaptılar. Bilmem anlatabildim mi? 🙂

Farkındayım bir loop içerisine aldılar beni. TT kullanmak istemiyorum lise yıllarımda onlarla da böyle bir sorun yaşamıştım 2 ay internet yoktu aynen böyle bir anda gitmişti kestirmiştik o zamana 800-900 TL aldılar herhalde dolar 2-2.5 lira falandı bayağı yüklü girmiştiler bize sağ olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı