TurkNet'in sorunları var mı?

Froster_xx

Hectopat
Daha fazla  
Bu soruyu sadece TurkNet müşterilerine soruyorum gerçekten hakkında çok olumlu haber duydum ama bu haberler reklam mı yoksa gerçek kullanıcımı çözemedim. Rakamsal olarak baktığımızda gerçekten fiyat performans olarak Türkiye ortalamasının üstünde ama güvenemiyorum. TurkNet'e geçmek istiyorum internet hız ve indirme sürelerinde şikayetçiyim TurkNet altyapımı sorgulattığım zaman 75 indirme verebiliriz diyor. İnternet bağlantılığı zaman 75 indirme gelir mi yoksa kayıp yaşanır mı? Ayrıyeten internet kesilmesi yavaşlaması vb gibi teknik sorunlar ile ne sıklıkla karşılaşıyorsunuz? Müşteri hizmetleri böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman ne kadar bir süre içinde çozüme varılıyor. Bir de ping değerleri diğer firmalara göre nasıl ben şu an Türk Telekom kullanıyorum indirmem 16 yüklemem 3 Valorant veya çeşitli Online oyunlarda TR server ise 30-40 Avrupa server ise 60-70 Amerika ise 100'lere çıkıyor TurkNet sadece indirme değil ping konusunda da fayda sağlıyor mu?

Öncelikle destek görecelidir, bölgeye göre farklılık gösterir fakat yaşadıklarımı anlatayım.

1- bağlama süreleri 5 gün sürdü.
2- bağladıktan 1 hafta sonra internetim kesildi ve 1 hafta boyunca gelmediler.
3- arızayı düzelttikten sonra upload hızım 900'den 100'e düştü.
4- ararken 20-30 dakika bekletip açmıyorlar, açsalar bile saygısızca konuşuyorlar.
5- kullanmadığım internetin faturasını göndermişler, onu da ödemek zorundayım.

Bunlar 1 ay içinde yaşadıklarım.

Öncelikle destek görecelidir, bölgeye göre farklılık gösterir fakat yaşadıklarımı anlatayım.

1- bağlama süreleri 5 gün sürdü.
2- bağladıktan 1 hafta sonra internetim kesildi ve 1 hafta boyunca gelmediler.
3- arızayı düzelttikten sonra upload hızım 900'den 100'e düştü.
4- ararken 20-30 dakika bekletip açmıyorlar, açsalar bile saygısızca konuşuyorlar.
5- kullanmadığım internetin faturasını göndermişler, onu da ödemek zorundayım.

Bunlar 1 ay içinde yaşadıklarım.

Dostum herkes bu firma hakkında çok olumlu şeyler söylerken bağlamayı düşünüyordum fakat sen içime kurt düşürdün? TurkNet'ten önce ne kullanıyordun? Bir de yanlış anlamazsan hangi şehirde yaşıyorsun?

Dostum herkes bu firma hakkında çok olumlu şeyler söylerken bağlamayı düşünüyordum fakat sen içime kurt düşürdün? TurkNet'ten önce ne kullanıyordun? Bir de yanlış anlamazsan hangi şehirde yaşıyorsun?
Millenicom kullanıyordum, İstanbul'da yaşıyorum.

Millenicom'u sabah aramıştım, öğlen bağlamışlardı. Dediğim gibi bölgeye göre destek değişiyor fakat benim yaşadığım sorunlar bunlar.

Millenicom'u sabah aramıştım, öğlen bağlamışlardı. Dediğim gibi bölgeye göre destek değişiyor fakat benim yaşadığım sorunlar bunlar.

Anladım reis ben yeni operatör arıyorum bana ne önerirsin? Rüzgarnet diye bir şey var benim yaşadığım il merkezli kurulmuş bu firma bayağı uygun fiyat ve yüksek hız sence bu nasıldır? TurkNet daha bilinir ve ünlü bir firma diye TurkNet diye düşünmüştüm ama çok kararsız kaldım ha bir de begenmezseniz paranız koşulsuz iade diyorlar bu doğru mu yoksa müşteri çekmek için bir afiş mi?
#Türknet

Bir de azıcık mesajlarına baktım TurkNet'ten çok çekmişsin ama en azından müşteri temsilcisi Technopat Sosyal'den sana yazmı.:/

Şu anlık TurkNet'ten memnunum 5 aydır kullanıyorum bir sorununu görmedim 1 saatte 20-25 GB dosyayı rahat indirebiliyorum (fiber destekleyen modem var).

Şu anlık TurkNet'ten memnunum 5 aydır kullanıyorum bir sorununu görmedim 1 saatte 20-25 GB dosyayı rahat indirebiliyorum (fiber destekleyen modem var).

Reis bende Türk Telekom'dan alınma bir modem var modem fiber destekler mi desteklemez mi nasıl bakabilirim?

Bende 3 ay öncesine kadar Türk Telekom kullanıyordum. Taahhüdüm bittiğinde tekrardan Türk Telekom'dan devam etmekle TurkNet'e geçme konusunda bende bayağı kararsızdım. Hem iyi hem kötü yorumlar vardı internette. Herhangi bir taahhüt vs. olmadığı ve istediğim zaman cayma hakkım olduğu içinde TurkNet'i denemek istedim. Geçiş esnasında hiçbir sıkıntı yaşamadım. Yanlış hatırlamıyorsam 1-2 saat internetsiz kalmıştım sadece. İnternet hızında hiçbir sıkıntı yok altyapının desteklediği hızı alıyorum. Ping değerleri de güzel.

Ben TurkNet kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamıyorum müşteri destekleri harika ve 2 yıldan beri aramam gereken hiçbir durum olmadı.
Altyapım 60Mbps kendi altyapıları da değil ona rağmen hiçbir sorun yaşamadım.
Millenicom kullandım ve müşteri destekleri ve sorunları olsun gerçekten aşırı sıkıntı yaşamış olduğum bir sağlayıcıydı kimseye önermem
Şunu söylemek istiyorum kimisi TurkNet'te iyi sonuçlar alırken kimisi kötü alıyor kişiden kişiye ve yerden yere göre değişen bir durum bu.
İstanbul'un bir ilçesinde TurkNet'te sıkıntı yaşamazken farklı bir ilçesinde sıkıntı yaşayabilirsin yerden yere göre çok değişiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı