TurkNet'in taahhütsüz olması dezavantaja mı dönüştü?

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
Arkadaşlar, ülke öyle berbat noktalara gidiyor ki anlatamam hepimiz görüyoruz zaten. Zamanında ben ya bu insanlarda akıl yok boşu boşuna taksitli alıyorlar ve fark ödüyorlar, ben olsam 2-3 ay beklerim fark vermeden X ürününü alırım diyordum. Şimdi enflasyonun, kurun sürekli yükselmesi sebebiyle o eski düşüncelerin rafa kalktığı çok oldu. TurkNet'in de taahhütsüz olmasına iyi diyorduk ki o zamanın şartlarına göre iyi ama şimdi tekrar bir zam yapılabilir değil mi? Bunu sınırlandıran bir durum var mı fiyat değişikliği konusunda?

Arkadaşlar, ülke öyle berbat noktalara gidiyor ki anlatamam hepimiz görüyoruz zaten. Zamanında ben ya bu insanlarda akıl yok boşu boşuna taksitli alıyorlar ve fark ödüyorlar, ben olsam 2-3 ay beklerim fark vermeden X ürününü alırım diyordum. Şimdi enflasyonun, kurun sürekli yükselmesi sebebiyle o eski düşüncelerin rafa kalktığı çok oldu. TurkNet'in de taahhütsüz olmasına iyi diyorduk ki o zamanın şartlarına göre iyi ama şimdi tekrar bir zam yapılabilir değil mi? Bunu sınırlandıran bir durum var mı fiyat değişikliği konusunda?
2022'de zam gelir.

Zammı keyiflerinden yapmıyorlar. Bilişim sektöründe kullanılan şeylerin %90-95'i ithal. Maliyet arttıkça zam yapmak zorunda kalıyorlar. Ödemeleri gereken kiralar vs. de döviz tabanlı olunca böyle oluyor.
Neden zam yapıyorlar gibi bir şey yazmadım. Tüketici olarak avantaj artık dezavantaja dönüştü gibisinden bir konu açmıştım.

Adamlar zaten Taahhütsüz olmasına rağmen Taahhütlü paketlere göre daha ucuz ve iyi hizmet veriyorlar. Türkiye şartlarında şahsen TürkNet'in hakkı 150 ₺'dir. (Bu diğer firmaların verdiği hizmet ve fiyatlandırmaya göre söylüyorum.) Yoksa dediğim gibi gayet uygun ve doğru bir karar.

Yılda 1 yapılıyor diye biliyorum. O da Türk Telekom internete zam yapınca oluyor.

TurkNet 1000/1000Mbps paketini 100TL'ye satmaya devam ettikçe Avrupa'nın en ucuz ve kaliteli hizmetini vermeye devam edecek demektir. Avrupa kıtasında 1/1gigabit interneti size TurkNet'ten başkası vermez. Bu yüzden köklü ve kaliteli bir firmadır.

VDSL fiber 100Mbps'ler falan hikaye, çoğu ISS artık tahatüt vs. hepsini sunuyor. Asıl olay gigabitte.

Yeni konular

Geri
Yukarı