TurkNet'in tüm bilgilerimizi sızdırması ve dolandırıcılara ortam hazırlaması

sezer3636

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-Ryzen 5 5600
- PowerColor Hellhound RX 6600XT
- Team T-Force Delta TUF 2X8 3200 CL16
- B450 Aorus Elite
- Rampage Moon Chill 240
- Team Group Mp33 256GB
- PHANTEKS PH-P550G 550W AMP
- Gamepower Medusa 7.1- Gamepower Ogre Rgb Red Switch- Logitech G300s- msi optix g27cq4
Türk Telekom'un fiyat artışları taahhüt saçmalığı nedeniyle farklı bir internet hizmetine geçmek istedim geçen ay. Forumun TurkNet'e desteğini kullanıcıların çoğunun burada olduğunu okuyunca bende geçtim. Fakat bu sürede beni perişan ettiler. TurkNet adına arayıp tüm bilgilerimi bana söyleyip güven kazanma yoluna girip Dijitürk'ü basmaya çalışıyorlar. Sözde TurkNet desteği olan kadına önce onay verdim Digitürk'e yönlendirdi oradan iptal ettim. Tekrar dolandırıcı kadın arayıp hesap soruyor bana niye iptal ettin diye :D dedim tamam alacağım Digitürk'e yönlendirdi tekrar oradan tekrar almak istemediğimi söyledim. Kadın tekrar arayınca almıyorum dedim yüzüme telefonu kapattı :D umarım tekrar aramazlar dedim bu sabah yine aradılar.😡 elimizi uzattık kolumuzu kopardılar resmen. TurkNet'in ise bu duruma tek cevabı. Bizimle ilgileri yoktur. Bre münafık sen vermişsin tüm bilgilerimi buna. Neyse önümüzdeki ay farklı bir firmaya yol göründü inşallah cayma bedeli istemezler :D

Türk Telekom'un fiyat artışları taahhüt saçmalığı nedeniyle farklı bir internet hizmetine geçmek istedim geçen ay. Forumun TurkNet'e desteğini kullanıcıların çoğunun burada olduğunu okuyunca bende geçtim. Fakat bu sürede beni perişan ettiler. TurkNet adına arayıp tüm bilgilerimi bana söyleyip güven kazanma yoluna girip Dijitürk'ü basmaya çalışıyorlar. Sözde TurkNet desteği olan kadına önce onay verdim Digitürk'e yönlendirdi oradan iptal ettim. Tekrar dolandırıcı kadın arayıp hesap soruyor bana niye iptal ettin diye :D dedim tamam alacağım Digitürk'e yönlendirdi tekrar oradan tekrar almak istemediğimi söyledim. Kadın tekrar arayınca almıyorum dedim yüzüme telefonu kapattı :D umarım tekrar aramazlar dedim bu sabah yine aradılar.😡 elimizi uzattık kolumuzu kopardılar resmen. TurkNet'in ise bu duruma tek cevabı. Bizimle ilgileri yoktur. Bre münafık sen vermişsin tüm bilgilerimi buna. Neyse önümüzdeki ay farklı bir firmaya yol göründü inşallah cayma bedeli istemezler :D

Kesinlikle, TurkNet kullanmak buyuk bir hata gozumde.

Türk Telekom'un fiyat artışları taahhüt saçmalığı nedeniyle farklı bir internet hizmetine geçmek istedim geçen ay. Forumun TurkNet'e desteğini kullanıcıların çoğunun burada olduğunu okuyunca bende geçtim. Fakat bu sürede beni perişan ettiler. TurkNet adına arayıp tüm bilgilerimi bana söyleyip güven kazanma yoluna girip dijitürk'ü basmaya çalışıyorlar. Sözde TurkNet desteği olan kadına önce onay verdim Digitürk'e yönlendirdi oradan iptal ettim. Tekrar dolandırıcı kadın arayıp hesap soruyor bana niye iptal ettin diye :D dedim tamam alacağım Digitürk'e yönlendirdi tekrar oradan tekrar almak istemediğimi söyledim. Kadın tekrar arayınca almıyorum dedim yüzüme telefonu kapattı :D umarım tekrar aramazlar dedim bu sabah yine aradılar.😡 elimizi uzattık kolumuzu kopardılar resmen. TurkNet'in ise bu duruma tek cevabı. Bizimle ilgileri yoktur. Bre münafık sen vermişsin tüm bilgilerimi buna. Neyse önümüzdeki ay farklı bir firmaya yol göründü inşallah cayma bedeli istemezler :D

Netspeed'e geçmek için fırsat.

Merhabalar, dolandırıcılık aramalarına maruz kalan müşterilerimizin süreçlerini hassasiyetle alıyoruz ve gereken süreci yürütüyoruz. Sizi arayan numarayı, iletişim ve müşteri numaranızla birlikte özel mesaj üzerinden benimle paylaşmanızı rica edeceğim.

Merhaba, dolandırıcılık aramalarına maruz kalan müşterilerimizin süreçlerini hassasiyetle alıyoruz ve gereken süreci yürütüyoruz. Sizi arayan numarayı, iletişim ve müşteri numaranızla birlikte özel mesaj üzerinden benimle paylaşmanızı rica edeceğim.

Bilgilerimiz sızdırılmış, olan olmuş biten bitmiş o bilgi size gelse ne olur gelmese ne olur? Türknet kullanacağıma bu kadar pişman olacağım aklıma bile gelmezdi.

Geçti Bor'un pazarı sür eşeği Niğde'ye.

Akrabamı da NetSpeed'e geçirdim 2 yıldır kullanıyorum. TurkNet fiyat politikası güzel değil, 1000MBps alanda 140TL ödüyor, 35MBps alanda 140TL ödüyor ne anladım bu işten. Altyapısı varsa 100MBps ve üstü için verilebilir yoksa hiç mantıklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı