TurkNet'in yeni fiyatı iyi mi?

BilalShnn

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
4 aylık TurkNet kullanıcısıyım, şuana kadar her hangi bir sıkıntı yaşamadım ve gayet memnunum. Web sitelerini ziyaret ettiğimde 99.90 TL olan fiyatı 139.90 TL şeklinde güncellenmiş. Hangi paket kullanılırsa kullanılsın tek fiyat geçerli olduğu için diğer firmalarla arasında fiyat farkı hiç azımsanacak kadar değil. Mesela 35 MBPS kullanmak isteyen birisi Netspeed'te 86, Millenicom'da 94.90 TL ödeyecek ama TurkNet'te 139.90 TL ödemek zorunda. Bu süreçte TurkNet baya bir müşteri kaybedecek gibi duruyor.

Diğer İSS'leri kontrol ettiğimde şu anlık bir zam göremiyorum. Zam gelse bile bu kadar zam gelir mi? Bilmiyorum. TT'de bile 100 MBPS şuan 139 TL insanların burayı tercih etmesi için pekte sebep kalmıyor. Tabi durumlarında farkındayım, her şeye zam geliyor falan filan. Buraya da gelmesi çok tuhaf bir durum değil. Benim TurkNet'e karşı bir tutumum yok ama böyle şeyleri de konuşmak tartışmak lazım.

1646094479456.png

Çalışmalarımız, yatırımlarımız aynı TurkNet ailesi gibi her yıl katlanarak büyüyor. Yaptıklarımızla, değişmez denilenleri değiştirmeye devam ediyoruz!

Ancak, tüm bunlarla birlikte maliyetlerimiz de artıyor. Yıllık enflasyon, yüksek kurlar ve dolayısıyla maliyet artışları fiyat değişikliği yapmamızı kaçınılmaz hâle getirdi. Hizmetlerimizi iyileştirmek ve sürdürülebilir hâle getirmek için fiyat artışı kaçınılmaz olsa da biz yine sizi düşünerek bu artışı en minimum miktarlarda yapmaya özen gösterdik.

Yaptığımız fiyat değişikliği sonucunda haziran ayı itibarıyla hizmetimiz 139,90 TL olacak. Bu tarihe kadar siz mevcut fiyatınızdan kullanmaya devam edeceksiniz.
Birlikte Hep Daha İyiye Gidiyoruz!

• Altyapınızın desteklediği maksimum fiber hızını tek fiyattan sunuyoruz.
  • Bağımsız hız ölçüm platformları nPerf ve Speedtest verilerine göre Türkiye’nin en hızlı interneti TurkNet oldu!
  • Netflix’e Haziran 2020’den bu yana, Steam’e ise Eylül 2021’den bu yana en hızlı bağlantı TurkNet’te!
  • Son beş yılda en fazla Teknopark’a altyapı sunan operatör olduk.
  • 2022’de TurkNet GigaFiber’i 1 milyondan fazla haneye ulaştırmak için çalışmalarımız son hız devam ediyor.
İnternetin özgürleştiren doğasına inanıyor ve bu hizmeti dünya kalitesinde, Türkiye’nin dört bir yanına götürmek için son hız çalışıyoruz. Bize olan desteğiniz ve güveniniz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla,

TurkNet

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'ye benzemeye başladı TurkNet. Gerçi ikisini karşılaştırmak saçma ama benziyor.

1. faturayı yeni ödedim. Bu ayın faturasını da öderim fakat 3. faturayı ödemem çünkü Turknet'ten farklı bir yere geçmiş olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sanırım 89 TL'ye 75/8 Mbps Netspeed kullanıyorum, 2 yıl zam gelmeyeceğine dair mesaj geldi geçen. Netspeed tavsiye ederim. TurkNet bağlatmıştım 20 günde Türk Telekom altyapısında internet bağlamamışlardı. İstedikleri kadar Technopat'a falan reklam yapsınlar.

Tahatüt kullanıyor musunuz?
İnsanın böyle sürpriz %40 zamları görünce, tahattüt kullanası geliyor.

Her zamanki gibi aklıma gelen başıma gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı