TurkNet'in yeni fiyatı iyi mi?

Gerçek anlamda zam oranını şartlar doğrultusunda minimum düzeyde tutmaya çalıştık🙏 Keşke hiç zam yapmadan ilerleyebilseydik ancak verdiğimiz hizmeti karşılayabilmek adına mecburi bu durumun içinde yer almamız gerekti. Kaliteli ve yüksek hızlı internet mottomuz sonuna kadar yerini koruyacak. Desteğiniz için teşekkür ederiz 🙏
Türk telekomun size 16 mb ye kadar hız veririz dediği ve 6 mb hız verdiği bağlantı da sizler bana 90 mbit internet verdiğiniz için bugün bile fiyatınız 200 tl olsa ben kullanırım. Hakkınızdır. Ayrıca bir internet servis sağlayıcının forum ortamına çıkacak kadar güveni varsa bu başlı başına takdire şayan bir harekettir. Varsa buna rakip övünülecek bir internet servis sağlayıcısı buyursun gelsin bir yetkilisi foruma konu açsın. Burada bile bir yetkili bulmanın parasal karşılı vardır ve ben ödemekten pişman değilim.

Ülke de gelen zamlara şaşırmıyorsunuz da, buna mı şaşırıyorsunuz. Adamlar yine insaflı zam yapmış. 24 ay taahhüt vermeden internet vermiyor diğer servis sağlayıcılar. Bu adamlarda bu yok. Biraz gerçekçi düşünün. Yılbaşında işçisine zam veriyor TurkNet, bu zammı da bizden çıkarmak zorunda, yoksa adamlar dükkanı kapatır. Hiç mi bu kadar da hayal gücünüz yok.

Ülkede olan zamlara şaşırmadığımı itiraz etmediğimi nereden biliyorsun yahu ! 40 tl zam çok diğer markalar zam yapmazsa neden geçmeyeyim?

Ülkede olan zamlara şaşırmadığımı itiraz etmediğimi nereden biliyorsun yahu ! 40 tl zam çok diğer markalar zam yapmazsa neden geçmeyeyim?
Taahhütsüz internet veren var mı? İstediğin de çıkma özgürlüğünüz bile yok. 10 internet kullanıcısının 9 u sırf ceza ödememek için hiç sevmediği sağlayıcılara para ödemeye devam ediyor. Bunları benim kadar sizde biliyorsunuz. Turknette kullanıcı zorla tutulmuyor ama diğerleri öyle mi, bildiğin esaret onlar. Hem de para ödenen bir esaret.

Türk Telekom'un size 16 MB'ye kadar hız veririz dediği ve 6 MB hız verdiği bağlantı da sizler bana 90 Mbit internet verdiğiniz için bugün bile fiyatınız 200 TL olsa ben kullanırım. Hakkınızdır. Ayrıca bir internet servis sağlayıcının forum ortamına çıkacak kadar güveni varsa bu başlı başına takdire şayan bir harekettir. Varsa buna rakip övünülecek bir internet servis sağlayıcısı buyursun gelsin bir yetkilisi foruma konu açsın. Burada bile bir yetkili bulmanın parasal karşılı vardır ve ben ödemekten pişman değilim.

Türknetcim bu vatandaşa 200 kitle benden 50 düş :p

Mükemmel fiyat. 5 kg patlıcan parası işte. Herkes bu ülke de ilk kez zam görmüş gibi tepki veriyor. TurkNet verdiği hizmet kalitesine ve hızına göre bu ülke de örnek bir firmadır.

Kime göre neye göre? Paketim 75Mbps vadedilen 67 aldığım 30. oyun pinglerimde rezalet ve buna bir türlü çözüm bulmuyorlar. Nerede hizmet kalitesi?

Sizleri dilenmeye mecbur edenler utansın vallaha. Suriyeli mülteciler bile böyle dinlenmiyor bu ülke de. Yazık Türk halkı 50 TL'ye dilenir olmuş :)

Sen dinlenmiyosun bak fazla fazla ödüyosun maşallah :p helal bu ikdidara fazla fazla para verecek kadar zengin etmiş sizi anlaşılan :p zam yapanların boynuna atlayıp öpmediğin kalmış. 20 yıldır en fazla 100 ödemişim birden 40 TL zam yapılıyor herif dileniyor diyor ya:p boşuna dememişler deveyi diken. Diye.

Kime göre neye göre? Paketim 75Mbps vadedilen 67 aldığım 30. oyun pinglerimde rezalet ve buna bir türlü çözüm bulmuyorlar. Nerede hizmet kalitesi?
Beğenmediğiniz de sistemden çıkabilirsiniz. Özgürsünüz. Tabi eğer turknet değil de başka servis sağlayıcı ile bağlanıyor olsaydınız böyle özgürce bırakıp gidemezsiniz. Önce o kocaman cezayı bir ödeyin, ondan sonra çıkabilirsiniz. Hatta borcu ödememek için 24 ayı tamamlamaya çalışacaktınız. Gerçek bunlar.
Sen dinlenmiyosun bak fazla fazla ödüyosun maşallah :p helal bu ikdidara fazla fazla para verecek kadar zengin etmiş sizi anlaşılan :p zam yapanların boynuna atlayıp öpmediğin kalmış. 20 yıldır en fazla 100 ödemişim birden 40 TL zam yapılıyor herif dileniyor diyor ya:p boşuna dememişler deveyi diken. Diye.
Hiç mi evden çıkıp fiyatlara bakmıyorsunuz, hiç mi eve yiyecek almıyorsunuz. Ne yapıyorsunuz, yemek yok diye evde koltuklarımı kemiriyorsunuz. Tv kanalını da artık değiştirin. Ahaber izlemekle olmaz. Hayat bu ülke de pahalı artık pahalı.

@AKINLASINN Suriyeli mülteciler dilenmiyor. Neden dilensin? Maaşları yatıyor, erzak vs. veriliyor. Parası olan ev/araba almak isteyen ÖTV ödemiyor. Sağlık hizmetlerinden yararlanıyor. Türk halkı dilenci durumuna düşürüldü. Ülkemizde mülteci gibi olduk diyebilirim.

İnsanların tepkisi 1000 hız alan da aynı parayı veriyor, 100 hız ve 16 hız alan da aynı parayı veriyor. Köfte örneği verdim farklı konuda.
Sorun bundan kaynaklanıyor. Eşitsizlik.

Mesela ben 100 Mbps kullanıyorum. 140 TL ödeyeceğim. Ama benim bu hıza ihtiyacım yok. Amacımız yani benim amacım burada Turknet'i gömmek değil. Aksine çözüm bulmaları. Halen soruyorum ve cevap alamıyorum. Müşterinizi nasıl elinizde tutmayı planlıyorsunuz? Ama destek ekibi görmezden geliyor ve Turknet'i öven mesajları beğeniyor. Ayrıca kopyala yapıştır tekniği ile hazır mesajları buraya yazıyor.

Turknet'ten memnun olacağım için geçtim. Bakın konuyu ne zaman açmışım? Aynı hızı ve TV+ aboneliğini 130 TL almak var iken Turknet'i seçtim.

Türknet'ten gitmekte özgürsünüz. Türknet'in avantajı bu idi zaten. Sözleşme yok ve uygun fiyat. Fakat bu devirde insanlar cebini düşünmek zorundadır. Bu hizmeti kullanmak zorunda mıyız? Evet. O zaman adam diyor ki zaten kullanacağım 2 sene sözleşme yaparım uygun fiyata kullanırım. Niye Turknet'i tercih edeyim diyor. Fiyat cazibesi kalmadı diyor. Ben de bunu Turknet'e soruyorum ama cevap alamıyorum.

TurkNet iyidir ancak ben Millenicom kullanıyorum hem müşteri hizmetleri var WhatsApp hattı var memnunum arkadaşlarımı tanıdıklarımıda davet ettim 1 ay bedava kazandırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı