TurkNet'te en fazla ne kadar geçmişime erişilebilir?

Bütün telefonların şifresini biliyorum.
Annen turknete basvurursa kapısına a4 kağıdına basılı bir şekilde tüm sitelerin girdi çıktı bilgileri ve isimleri yazılı şelilde yollarlar.. Sen gözünü camdan ayırma postacı gelirse al yırt yoket. (şaka amaçlıdır gerçek değildir)

Son düzenleme:
Babasının annesinin telefonunu cihazımı bul ile gg yapsın güncelleme der zaten ders giriyor mu diyen anne baba teknoloji bilmez güncelleme varmış der kendi telefonu var ise mecbur oda kendi telefonu gg yapacak ama en mantıklı çözüm bu.

Annen baban yanında ise telefonları kahvaltıda benim yöntemi dene.
Ama telefon yanında durmuyor ise sıkıntı yok. Şifre ile hemen halledersin.

Yaparım zaten sabah sadece ben uyanığım.

Annen TurkNet'e basvurursa kapısına A4 kağıdına basılı bir şekilde tüm sitelerin girdi çıktı bilgileri ve isimleri yazılı şelilde yollarlar. Sen gözünü camdan ayırma postacı gelirse al yırt yoket.

Modemi yiyim.
Hayır? Modemde bağlandığınız sitelerin kaydı tutulmaz.

Ama annemin o bilgilere ulaşması için bir sebebi olmalı değil mi?

Modemi yiyim.

Ama annemin o bilgilere ulaşması için bir sebebi olmalı değil mi?
Modemi yemene gerek yok her gece saat 3.37 de ve sabah 6.37 de fişten hemen çekip hemen geri tekrar takarsan bütün bilgiler sıfırlanıyor ve her gün modem gün içinde yaptığın işlemlerin hiçbirinin kaydını tutmaz. (şaka amaçlıdır gerçek değildir)
@kerem922, neden beğenmedim emojisi attığınızın sebebini öğrenebilir miyim?

Modemi yemene gerek yok her gece saat 3.37 de ve sabah 6.37 de fişten hemen çekip hemen geri tekrar takarsan bütün bilgiler sıfırlanıyor ve her gün modem gün içinde yaptığın işlemlerin hiçbirinin kaydını tutmaz.
@kerem922, neden beğenmedim emojisi attığınızın sebebini öğrenebilir miyim?
Hocam, 3.37de fişe takınca ve 6.37de fişe takınca bilgiler sıfırlanması nereden çıktı?

Geri
Yukarı