TurkNet'te en fazla ne kadar geçmişime erişilebilir?

@yusf_3
Umarım yaptığının zararlı bir şey olduğunu kavrayıp isteğinle bırakırsın.
Çünkü bu seni doyumsuzluğa ve ileride eşinden mutlu olmamana yol açacak.
İnançlı mısın bilmiyorum ama namaz sana düzgün bir hayat yaşamaksa çok fayda sağlıyor.
Ben ikisinde yapan örnekler gördüm hayatımda inan namaz kılan şu an çok huzurlu diğeri ise çok huzursuz.

Bırakmayı düşünüyordum zaten bahanem oldu sonunda.
@yusf_3
İnançlı mısın bilmiyorum ama namaz sana düzgün bir hayat yaşamaksa çok fayda sağlıyor.
Ben ikisinde yapan örnekler gördüm hayatımda inan namaz kılan şu an çok huzurlu diğeri ise çok huzursuz.

Namaz kılıyorum zaten.
Ama gene de huzursuzum hayat zorluyor arkadaşlık kurmak zor. Okul zor hocalar zor.

@yusf_3

Yok be namaz kılıyorum her güne küfrederek uyanıyorum.
Modem e reset at kendi belleğinde depoluyor olabilir. Savcılık izni olmadan da bakmazlar rahat ol.

Herhalde polise yakalanmadığı sürece öyle bir şey de yapamaz.
Öyle kolay değildi en son bir de her 2 yılda bir siliniyor sanırım veriler.
Bireyin hangi siteleri gezdiği, hangi kelimeleri aradığı, sosyal ağlarda neler yaptığı kayda alınacak ve en az 1 en çok 2 yıl saklanacak

MADDE 48- 5651 sayılı Kanunun 5 inci maddesinin ikinci fıkrasında yapılan değişiklik ve ikinci fıkradan sonra gelmek üzere eklenen 3, 5 ve 6. fıkralar.

"(3) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hizmetlere ilişkin trafik bilgilerini bir yıldan az ve iki yıldan fazla olmamak üzere yönetmelikte belirlenecek süre kadar saklamakla ve bu bilgilerin doğruluğunu, bütünlüğünü ve gizliliğini sağlamakla yükümlüdür.
buldum sana da atim dedim

Son düzenleme:
Yok be namaz kılıyorum her güne küfrederek uyanıyorum.

Herhalde polise yakalanmadığı sürece öyle bir şey de yapamaz.

Bireyin hangi siteleri gezdiği, hangi kelimeleri aradığı, sosyal ağlarda neler yaptığı kayda alınacak ve en az 1 en çok 2 yıl saklanacak

MADDE 48- 5651 sayılı Kanunun 5 inci maddesinin ikinci fıkrasında yapılan değişiklik ve ikinci fıkradan sonra gelmek üzere eklenen 3, 5 ve 6. fıkralar.

"(3) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hizmetlere ilişkin trafik bilgilerini bir yıldan az ve iki yıldan fazla olmamak üzere yönetmelikte belirlenecek süre kadar saklamakla ve bu bilgilerin doğruluğunu, bütünlüğünü ve gizliliğini sağlamakla yükümlüdür.
buldum sana da atim dedim
Teşekkürler hala beni düşünüyor olman mutlu etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı