TurkNet'te paket yükseltme nasıl yapılır?

kad

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar sosyal üyeleri, yakaşık 8 aylık bir TurkNet (35Mbps) müşterisiyim.
35Mbps'lik paketi kullanıyorum ve 100Mbps'lik pakete geçiş yapmak istiyorum.
Son gelen yeni zamlarla standart paketin 95₺, 100Mbps hız kullanmak isteyenlerin ise 4, 99₺ fark ödemesi gerektiğini söylemişler bana attıkları postada.
Fakat ben nereden bu 100Mbps'lik pakete geçiş yapacağımı çözemedim.
Online işlemler "internet paket değişikliği" bölümünde yalnızca 16Mbps'lik paket gözüküyor. Daha önceden değiiklik yapmış olan ya da bilgisi olan arkadaşların mesajlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

1623263803889.png

Galiba temmuz ayında fiyatlar 100TL olup altyapınızın desteklediği maksimum hıza çıkartacaklarmış.

Altyapınız destekliyor mu?
Evet, bana attıkları mailde desteklediğini söylemişler + ilk abone olurken altyapı sorgulaması yaparken 100mbps destekliyordu + komşumun adresinden sorgulama yaptığımda 100mbps desteklediğini söylüyor. (Üst komşum.)

E-postada şöyle diyor:
"Sizin de altyapınız 100 mbps’e kadar internet hızını desteklediği için ekstra 4,90 TL ödeyerek bu hızları kullanabilirsiniz. Böylece temmuz ayından itibaren toplamda 99,90 TL’ye Türkiye’nin en hızlı internetlerinden birine sahip olabilirsiniz."

Galiba temmuz ayında fiyatlar 100TL olup altyapınızın desteklediği maksimum hıza çıkartacaklarmış.
Hayır öyle olmayacak, herkes aynı paketiyle devam edecek. Standart paket kullananlar 95₺ 100mbps kullanmak isteyenler 5₺ fark ödeyerek 100₺ ödeyecekler halihazırda 100mbps kullananlarsa yine 100₺ ödeyecek.

Selamlar sosyal üyeleri, yakaşık 8 aylık bir TurkNet (35Mbps) müşterisiyim.
35Mbps'lik paketi kullanıyorum ve 100Mbps'lik pakete geçiş yapmak istiyorum.
Son gelen yeni zamlarla standart paketin 95₺, 100Mbps hız kullanmak isteyenlerin ise 4, 99₺ fark ödemesi gerektiğini söylemişler bana attıkları postada.
Fakat ben nereden bu 100Mbps'lik pakete geçiş yapacağımı çözemedim.
Online işlemler "internet paket değişikliği" bölümünde yalnızca 16Mbps'lik paket gözüküyor. Daha önceden değiiklik yapmış olan ya da bilgisi olan arkadaşların mesajlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 1062363
Altyapınız destekliyorsa; Yardım Merkezinde->İşlemler->Paket/Tarife->Hayır deyin çıkacak şeye->Destek kaydı açın paket değişimi istediğinizi söyleyin.

Teknik destekten destek talebi aç ben öyle halletmiştim.

👍 Anlaşıldı, sanırım bende teknik destek talebi açarak yapacağım.​

Altyapınız destekliyorsa; Yardım Merkezinde->İşlemler->Paket/Tarife->Hayır deyin çıkacak şeye->Destek kaydı açın paket değişimi istediğinizi söyleyin.
Mesajınızı yeni gördüm, dediğiniz şekilde işlem yaptım. Mesaj kısmınada şu anda kullandığım paketi, altyapımın desteklediğini ve 99,90₺ karşılığındaki 100mbps'lik pakete yükseltme yapmalarını talep ettiğimi yazıp gönderdim. Teşekkürler tekrardan.

Online İşlemler’e girerek soldaki menüden “Tarife ve Kullanım” başlığı altındaki, “İnternet Paketini Yükselt” adımından işlem yapabilirsiniz.
Maalesef bu bölümde yalnızca 16mbps'lik paket için işlem yaptırdığı için teknik destek kaydı oluşturarak ilerledim süreçte. Yinede teşekkürler cevabınız için. Aslında bunun resmini konunun ilk mesajınıda eklemiştim.

Geri
Yukarı