TurkNet'ten hangi ISS'e geçilmeli?

Kullanıcı1355

Hectopat
TurkNet'e gelen son zamlardan sonra daha uygun fiyatlı bir ISS ve tarife arayışına geçtim. Altyapı sorgulaması yaptığımda Comnet dikkatimi çekti. 1000MBPS kadar verebiliyorlarmış. Ben 100Mbps olan tarifelerini seçmeyi düşünüyorum. Fiyatta kafama yattı. Sizce hangi ISS'i tercih etmeliyim?

Ben internet kutusu kullanıyorum 2 aydır bir defa kopma yaşandı Cumartesi günü kullanamadım interneti onun haricinde verdiğim fiyat uygun beni tatmin ediyor ikinci ay bedava referans kodu ile 3 ay sonra kurulum ücreti ödemeden çıkabiliyorsunuz isterseniz bi araştırın.

Ben internet kutusu kullanıyorum 2 aydır bir defa kopma yaşandı Cumartesi günü kullanamadım interneti onun haricinde verdiğim fiyat uygun beni tatmin ediyor ikinci ay bedava referans kodu ile 3 ay sonra kurulum ücreti ödemeden çıkabiliyorsunuz isterseniz bi araştırın.
Ben 3 aydır kullanıyorum 2 kere saatlerce kopma oldu şirket doğru düzgün açıklama yapmadı açıkçası soğudum firmadan Netspeed her türlü daha kaliteli bu firmadan bence ping değerleri vs.

Geri
Yukarı