TurkNet'ten nasıl çıkış yapabilirim?

Rawados

Kilopat
Yer
Çek Cumhuriyeti
Merhaba forum, TurkNet'ten nasıl çıkış yapacağım tam olarak? İnternette dilekçeler geziyor, doldurup TurkNet'e faxlayın deniyor fakat bu kadarı yeterli mi? Çok fazla sorun yaşayan insan var çıkış yaparken. Sorun çıkarmaya meyilliler midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek dilekçeyle 3-4 günde kapattılar tak diye. 2 kere yaptım. Sıfır sıkıntı. Dilekçe yazmayı bilmiyorsanız muhtemel red yersiniz. Düzgün bir dilekçeyle sıkıntısız çıkabiliyorsunuz.

Aslında bende Vodafone'dan TürkNet'e geçiş yapmayı düşünüyordum.Nesi kötü ki TürkNet'in ?
Bir kere bağlattıktan sonra sesli olarak iletişime geçemiyorsunuz. Oturduğum civarda sürekli internet kesiliyordu. "Hasar Kaydı" oluşturmaktan parmaklarım yorulmuştu artık. Taşındım ve kapattıracağım.
Çıkıp nereye gideceksin? Taahhütsüz olarak mı abone olmuştun?
Çıkıp bir yere gitmeyeceğim aslında. Eski evime taşındım, burada hala Superonline fiber mevcut. Taahhütsüz aboneyim.

Çıkışınız zor falan olmayacak. Sorun yaşayıp çıkmak isteyen kişileri ellerinde tutmak için sorunla ilgileneceklerini belirtip çıkmada süreci uzatıyorlar evet. Fakat siz sorun yaşasanız dahi bunu belirtip çıkmanıza gerek yok. Taşınıyorum, gittiğim yerde internet bağlı gibi basit sebepler belirterek kolaylıkla çıkabilirsiniz. Güzel bir dilekçe faxlarsanız ve sorarlarsa sebebini belirttiğim şekilde açıklarsanız hiçbir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde hizmetinizi kapatırlar.

Uygulamadan veya online işlem hattından iptal etmek için destek kaydı oluşturun. Size PDF dosyası yollanacak mail yolu ile. Onu eksiksiz ve dogru sekilde doldurup kargo veya faks ile (faks hızlı ve kolay bir yöntem ) bundan sonraki süreç bekleme sürecidir. Gerisini onlar halledeceklerdir.

Çıkışınız zor falan olmayacak. Sorun yaşayıp çıkmak isteyen kişileri ellerinde tutmak için sorunla ilgileneceklerini belirtip çıkmada süreci uzatıyorlar evet. Fakat siz sorun yaşasanız dahi bunu belirtip çıkmanıza gerek yok. Taşınıyorum, gittiğim yerde internet bağlı gibi basit sebepler belirterek kolaylıkla çıkabilirsiniz. Güzel bir dilekçe faxlarsanız ve sorarlarsa sebebini belirttiğim şekilde açıklarsanız hiçbir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde hizmetinizi kapatırlar.
Biz aynı binada bir yan daireye taşındığımızda internetten çıkmak için 3 hafta uğraştık her aradığımızda 15-20 dk telefonda bekletildik ve bir sonuç alamadık.

Uygulamadan veya online işlem hattından iptal etmek için destek kaydı oluşturun. Size PDF dosyası yollanacak mail yolu ile. Onu eksiksiz ve dogru sekilde doldurup kargo veya faks ile (faks hızlı ve kolay bir yöntem ) bundan sonraki süreç bekleme sürecidir. Gerisini onlar halledeceklerdir.
Dilekçe göndermemi istediler az önce. PDF vs. yollamadılar?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı