TurkNet'ten Netspeed'e geçerken modemi alıyorlar mı?

Hotchys

Kilopat
Daha fazla  
TurkNet'i Türk Telekom fiber altyapısı üzerinden kullanıyorum. Gelen zamdan dolayı Netspeed'e geçmek istiyorum fakat Netspeed'e geçerken modemi TurkNet'e verecek miyim yoksa kalacak mı? Bu arada Netspeed kodu olan varsa atabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
TurkNet Modemini sadece onlardan hizmet aldığınız süre boyunca kullanabilirsiniz. Eğer aboneliğinizi iptal ederseniz, geri iade etmeniz gerekir.
Yanlış bilgi. Türk Telekom fiber üzerinden hizmet alanlar operatör değişikliğinde modemi iade etmez. Yalnızca gigafiber kullanıcıları operatör değiştirmek istese ki zaten VAE olamadığı için geçiş mümkün değil yalnızca iptal edip tekrar yeni operatöre başvurarak değiştirmek mümkün. İşte bu durumda TurkNet'e modemi iade etmek durumunda.

Yanlış bilgi. Türk Telekom fiber üzerinden hizmet alanlar operatör değişikliğinde modemi iade etmez. Yalnızca gigafiber kullanıcıları operatör değiştirmek istese ki zaten VAE olamadığı için geçiş mümkün değil yalnızca iptal edip tekrar yeni operatöre başvurarak değiştirmek mümkün. İşte bu durumda TurkNet'e modemi iade etmek durumunda.

Fiber hakkında yorum yapmadım, sadece yukarıda arkadaşın da belirtiği gibi TurkNet modemini sadece onlardan hizmet aldığınız süre boyunca kullanabilirsiniz. Türk Telekomla veya Fiberle alakalı bir ifadem yok.

Türk Telekom fiber altyapısı üzerinden farklı operatör kullanırsanız modemi Türk Telekom veriyor. Arkadaşın verdiği bilgi doğru.

Geri
Yukarı