TurkNet'ten "YAPA'ya dahil ediyoruz" mesajı geldi

Mesaj geldiğine göre 3-4 iş günü içerisinde geçirirler.

Bu değerleri sorun olmadığını düşünerek belirttim. Bunu es geçmeyin. Bir noktada sorun olursa imkansız...
Teşekkür ederim. Zaten bir sorun olursa direkt para iadesi de yapıyor Turknet, ayrıca 1 ay da ücretsizdi kod ile kaydolduğum için. Pişman olacağımı sanmıyorum.

@Ulunay @LauraWells Şuan farkettim, internet çoktan gelmiş bile.
1634239836073.png

@Ulunay Hocam hızda bir sorun yokta ping artmış biraz. Benim yapabileceğim bir şey var mı?

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1189423
Mavi ekransız günlerde kullanmanız dileğiyle. 15 Mbps upload Türkiye şartlarında altın değerinde...
Eki Görüntüle 1189423
@Ulunay Hocam hızda bir sorun yokta ping artmış biraz. Benim yapabileceğim bir şey var mı?
OİM'den YAPA profilini oyun seçeneğine alınca hat "Fast Path" geçiyor ve ping biraz düşüyordu diye aklımda kalmış. Bir kontrol eder misiniz?

Mavi ekransız günlerde kullanmanız dileğiyle. 15 Mbps upload Türkiye şartlarında altın değerinde...

OİM'den YAPA profilini oyun seçeneğine alınca hat "Fast Path" geçiyor ve ping biraz düşüyordu diye aklımda kalmış. Bir kontrol eder misiniz?
Fast Path ne oluyor hocam ve hızlarda nasıl bir değişiklik oluyor açıklayabilir misiniz? Kontrol ediyorum şimdi.
@Ulunay Hocam çok teşekkür ederim, kral adamsınız. Dediğiniz gibi oyun seçeneğini aktif ettim, sanki önceden seçmişim gibi zaten aktif dedi ama seçmemiştim, buga girdi galiba. Speedtest'te 20 ping gözüküyordu artık 4 ping gözüküyor. Oyundaki ping de eski haline dönmüş. Hızlarda düşüş yok aksine biraz artış var. Tekrardan teşekkür ederim. Şuan tam istediğim gibi internet.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun, bende Santral mesafesi 2300metreydi yapada 9mbps alıyordum ve berbattı mecbur turkneti kapattirmistim zamanında. Şuan vdsl var taahhüt bitince geri geçmeyi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı