Turtle Beach REACT-R Controller Beyaz/Mor 975 TL nasıldır?

Controller'ı bilmiyorum ama eskinin ses kartı üreticisi Turtle Beach ile aynı şirket ise kalitelidir. Turtle Beach 90'ların A kalite firmalarından biridir.

Sıfır Xbox controller fiyatları uçtu. Bu üründen sipariş verdim. Kullanan var mı?

Turtle Beach REACT-R Controller Beyaz/Mor – Xbox Series X|S, Xbox One ve PC https://www.amazon.com.tr/dp/B0B5LHT6JK?ref_=cm_sw_r_apann_dp_023V54M1C1Y5D4TJ2B2P
Merhabalar, aynı ürünü sipariş vermek istiyorum ancak yorumları okuyunca çok memnun olan da var aldıktan sonra sorunlar yaşayanlar da. Sizin kullanıcı deneyiminiz nasıl oldu memnun kaldınız mı? En önemlisi analoglarda veya tuşlarda bir sorun çıktı mı aldığınızdan bugüne. Son olarak tavsiye eder misiniz?

Merhabalar, aynı ürünü sipariş vermek istiyorum ancak yorumları okuyunca çok memnun olan da var aldıktan sonra sorunlar yaşayanlar da. Sizin kullanıcı deneyiminiz nasıl oldu memnun kaldınız mı? En önemlisi analoglarda veya tuşlarda bir sorun çıktı mı aldığınızdan bugüne. Son olarak tavsiye eder misiniz?
Ben ürünü 1 hafta kullanıp sattım. Kullanırken bir sorun yaşamadım ama uzun vadede sıkıntı çıkartabilecek bir izlenim bıraktı bende.

Geri
Yukarı