Tuşa basınca vibrasyon veren program

MetalDreamer3

Decapat
Herkese selamlar,

Kontorland marka ucuz bir Gamepad'a sahibim titreşimi çalışıyor testlerde. Ancak oynadığım oyuna (eso) uyarlayamadım.

Eso oynayabiliyorum kol ile ancak hiçbir şekilde vibrasyon alamıyorum. Oyuna add-on gibi şeyler yükleyip denedim ama yine de olmadı.

İstiyorum ki arka planda bir program olsun benim atamış olduğum tuşa basınca kol vibrasyon versin. Böyle bir program var mıdır? Nereden bulabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

JenLedger

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Konuya girene kadar çok farklı bir şey sanmıştım, Allah affetsin.

Dediğiniz şey çok zor.

Cruslan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
F-22 Raptor
Her bilgisayar oyunu titreşim desteklemeyebilir veya konsoldaysa sadece orijinal kontrolcüye titreşim sinyali gönderecek şekilde ayarlanmış olabilir.

yagami_light

Picopat
Herkese selamlar,

Kontorland marka ucuz bir Gamepad'a sahibim titreşimi çalışıyor testlerde. Ancak oynadığım oyuna (eso) uyarlayamadım.

Eso oynayabiliyorum kol ile ancak hiçbir şekilde vibrasyon alamıyorum. Oyuna add-on gibi şeyler yükleyip denedim ama yine de olmadı.

İstiyorum ki arka planda bir program olsun benim atamış olduğum tuşa basınca kol vibrasyon versin. Böyle bir program var mıdır? Nereden bulabilirim?

Ne zamandır gamepadi kullanıyorsunuz?

xbea

Centipat
Yer
ROG Cumhuriyetinde Cumhurbaşkanı
Herkese selamlar,

Hocam bu başlık, neyse....

KS
MetalDreamer3

MetalDreamer3

Decapat
Çok zaman önce 15 tl gibi bir fiyat ile almıştım zamanında kullanmak bugüne nasip oldu.
şimdilik her şey yerinde ve gayet akıcı oynanıyor bir problem görmedim ama ilerleyen zamanda ne olur bilmiyorum.

Yukarı