Tutanak yedim

• Konuyu başlatan W4ldo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

W4ldo

Hectopat
Daha 7.sınıfım ve tutanak yedim o da kavgadan. Normalde ben çocuğa bir şey yapmadım sadece ittim ve boğazını sıktım (ilk o yaptı diye normalde kimseye vurmam) çocukta da nasıl rol yapma yeteneği varsa hocanın yanında ağlamak için ıkınıyor. Daha zorlasa tuvaletini yapacak sanki.

Şimdi ben tutanak yersem (yiyeceğim, cuma günü diye yemedim PÖH olabiliyor muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey olmaz korkma😀 Denendi onaylandı👍

Senin 5 yaşında psikoloğa gitmen bile arşivlerde kayıt ediliyor. Eğer kavga adı altında okulda tutanak yiyip işleme alındıktan sonra disiplin cezası alırsan bu siciline işler ve ileride karşına çıkıp sorun yaratır. Geçmiş olsun uslu bir çocuk ol eğer ideallerin varsa.

Yaptığın hareketin tek açıklaması olabilir, o da kendini savunmuş olman -tabii o sana saldırdıysa.
Eğer aksi bir durum söz konusu ise haksızsın.

Merak etme, genellikle okullar tutanakları yıl sonunda silerler. Neden yapıldığı hakkında bir fikrim yok, bence yanlış da.
Şans.

Yaptığın hareketin tek açıklaması olabilir, o da kendini savunmuş olman -tabii o sana saldırdıysa.

Merak etme, genellikle okullar tutanakları yıl sonunda silerler. Neden yapıldığı hakkında bir fikrim yok, bence yanlış da.
Şans.

Yok hoca dedi sen bana o bir şey yapmadan önce söyleseydin bir şey olmazdı diye.

Daha 7.sınıfım ve tutanak yedim o da kavgadan. Normalde ben çocuğa bir şey yapmadım sadece ittim ve boğazını sıktım (ilk o yaptı diye normalde kimseye vurmam) çocukta da nasıl rol yapma yeteneği varsa hocanın yanında ağlamak için ıkınıyor. Daha zorlasa tuvaletini yapacak sanki.

Şimdi ben tutanak yersem (yiyeceğim, cuma günü diye yemedim PÖH olabiliyor muyum?

Öldürseymişsin kardeşim, neden bıraktın?

Şans.

Hocam ilköğretimde disiplin denilen şey hep siliniyor diye biliyorum ben.
Sicile işlenenler sadece ortaöğretimde yok mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı