TutuApp güvenilir midir?

FILPRAES

Hectopat
Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
Fullstack Developer
Dostlar selam, iPhone'a geçiş yapacağım. Zamanında bir arkadaşıma uygulama olarak iPlay yüklemiştik bu uygulama YouTube üzerinden mp3 indirmemize olanak sağlıyor ve çevrimdışı dinlememize izin veriyordu. Bu uygulama artık markette bulunmamakta. iPlay uygulamasını indirebilmem için daha önce iCloud hesabımdan indirmiş olmam gerekiyormuş. Daha yeni iPhone alacağımdan bu uygulamaya erişemeyeceğim. Fakat TutuApp adında bir uygulama ile AppStore'da kaldırılmış uygulamalar, Türkiye Mağazasında olmayan uygulamalara erişim yaparak indirmemize olanak sağlıyormuş. Merak ettiğim şu bu uygulama güvenilir mi veya alternatif bir uygulama önerebilir misiniz? Teşekkürler.

TutuApp linki: TutuApp_THE BEST iOS HELPER EVER | 兔兔助手_最好的苹果助手

Ben de bu tip uygulamaları kullanmıştım. Ancak yazılımlarda inanılmaz hatalar oluyor. En iyi ihtimalle bir süre sonra yazılım açılmamaya başlıyor. iPlay türü yazılımlar zaman zaman geliyor Appstore'a. Bu tip yazılımlarla uğraşmaktansa 3 aylık Spotify Premium'u 1 TL'ye alıp iPlay vari uygulamaların Appstore'a gelmesini bekleyebilirsiniz.

Ben şansa o iPlay'i zamanında indirmiştim hala duruyordu telefonumda ama telefonun anakartı bozulunca sıfırlanacaktır diye düşünüyorum. TutuApp'i kullanarak Minecraft PE indirmiştim birkaç ay önce. Sorunsuz kullanıyordum. Daha sonra telefonu güncelledim ve çalışmamaya başladı. Şu an IOS 12 ile güvenlik önlemleri falan arttırıldığı için uygulama hala çalışıyor mu bilmiyorum.

Ben de bu tip uygulamaları kullanmıştım. Ancak yazılımlarda inanılmaz hatalar oluyor. En iyi ihtimalle bir süre sonra yazılım açılmamaya başlıyor. iPlay türü yazılımlar zaman zaman geliyor Appstore'a. Bu tip yazılımlarla uğraşmaktansa 3 aylık Spotify Premium'u 1 TL'ye alıp iPlay vari uygulamaların Appstore'a gelmesini bekleyebilirsiniz.

Yazılım hatasından kastın nedir acaba? TutuApp yazılımda veya indirdiğimiz örneğin iPlay uygulamasında mı bir problem oluyor yoksa direk IOS'ta mı?

Uygulamanın 2 eksisi var şahsen;
1- Her uygulamayı telefona yüklemiyor ve ya hata veriyor.
2-Uygulamalarda her açılışta reklam görmek zorundasın ve genellikle geçilmeyen 30 sn'lik reklamlar oluyor.
Diğer türlü çalışan uygulamalarda herhangi bir sorun yaşatmıyor telefonuna da zarar vermez.

Ben aynı uygulamayı marketten kaldırılmış uygulamaları indirmek için kurmayı düşünüyorum. Bu uygulama cihaza zarar verir mi güvenlik açısından?

Ben aynı uygulamayı marketten kaldırılmış uygulamaları indirmek için kurmayı düşünüyorum. Bu uygulama cihaza zarar verir mi güvenlik açısından?
AppStore'da mevcutsa problem olacağını zannetmiyorum. Cihaza sorun yaratacığını da pek düşünmüyorum. IOS cihazlar bence biraz güvenli.

Dostum cihaza yükledin mi?

Son düzenleme:
TutuApp sayesinde bazı uygulamaları ücretsiz indiriyorum örneğin Minecraft bazı uygulamaların heki var örneğin
Yazılım hatasından kastın nedir acaba? TutuApp yazılımda veya indirdiğimiz örneğin iPlay uygulamasında mı bir problem oluyor yoksa direk IOS'ta mı?
Parası olmayana

Dosya Ekleri

• E5556CD9-6F02-40D8-AF17-D85C1826E89D.jpeg
    E5556CD9-6F02-40D8-AF17-D85C1826E89D.jpeg
    45,7 KB · Görüntüleme: 151
  • 5C3365A9-7D7F-4145-91F3-CB3B01B4FEEF.png
    5C3365A9-7D7F-4145-91F3-CB3B01B4FEEF.png
    205,4 KB · Görüntüleme: 190
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı