TV aparatı montajı

Crouge

Centipat
Doğduğumdan beri tüplü TV kullanan birisi olduğum için bu büyük TVler konusunda bilgisi olmayan bir insanım. Montaj vs. işlerinden pek anlamıyorum. Yeni TV aldıktan sonra duvara takma aparatını montaj için aradığımız zaman yetkili firmadan mı almak gerekir yoksa önceden sahip olmam mı gerekir?

Bir de odanın köşesine böyle arkası boşluk olacak şekilde TV takmanın mümkün olduğu aparatlar var mıdır yoksa sadece düz duvara mı monte edilir?

Eğer TV çok büyükse arkasında boşluk olacak şekilde takılmıyor, en azından ben görmedim. Aldığınız firma ile montaj, kurulum işlerini yaptırabilirsiniz. TV için uydu falan gerekli eğer öyle bir sisteminiz veya binada yoksa bir ton iş çıkar.

Galiba extraya giriyor. Vesa duvar askı aparatı. Çeşitli modeller mevcut. Yetki firma vs. gelirse ücret alabilir. Telefonda sorun.

Eğer TV çok büyükse arkasında boşluk olacak şekilde takılmıyor, en azından ben görmedim. Aldığınız firma ile montaj, kurulum işlerini yaptırabilirsiniz. TV için uydu falan gerekli eğer öyle bir sisteminiz veya binada yoksa bir ton iş çıkar.
Tv bu. İkinci kısmı anlayamadım. Köşeye yaptırınca mı iş çıkar yoksa genel olarak mı?
Galiba extraya giriyor. Vesa duvar askı aparatı. Çeşitli modeller mevcut. Yetki firma vs. gelirse ücret alabilir. Telefonda sorun.
Hizmetleri arasında aparat sağlamak yok diye biliyorum her şekilde ücret alırlar da, önemli olan kısım satıyorlar mı onu bilmiyorum.

Hocam, köşeli bir model isterseniz böyle bir aparat alabilirsiniz. Ben, bir benzerini kullanıyorum.

Hocam, köşeli bir model isterseniz böyle bir aparat alabilirsiniz. Ben, bir benzerini kullanıyorum.
55'' yazıyo 50'' için de kullanılır mı yoksa benzer ürünün 50'' olanını mı bulmam lazım?

Ben, 43" kullanıyorum. Sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı