TV için marka önerisi

muhammettt

Picopat
Samsung almayı düşünüyorum, bazıları 3 -5 sene sonra YouTube falan açılmıyormuş. 3-5 sene sonra arızalar meydana geliyor. Karasız kaldım.

Sizin önerileriniz nedir? Marka hakkında TV sektörü olarak yorumlarınızı merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung almayı düşünüyorum, bazıları 3 -5 sene sonra YouTube falan açılmıyormuş. 3-5 sene sonra arızalar meydana geliyor. Karasız kaldım.

Sizin önerileriniz nedir? Marka hakkında TV sektörü olarak yorumlarınızı merak ediyorum.

Samsung, Smart TV konusunda ahmaklık yapıyor. Ortalama 5 sene içinde YouTube ortalıktan kayboluyor. Sadece YouTube değil, tüm internet isteyen uygulamalar çalışmıyor. Çözüm ise farklı serverlara (genellikle Rus oluyor) girip web üzerinden açmak.

Philips önermiyorum. Önce abim aldı 2 sene sonra bozuldu.Daha sonra ablamlar aldı. Abim Philips olduğunu görünce 2 sene sonra bozulcak dedi ve tam 2 sene sonra bozuldu. Modelleri farklıydı ayrıca. Yazık oldu.

Philips önermiyorum. Önce abim aldı 2 sene sonra bozuldu. Daha sonra ablamlar aldı. Abim Philips olduğunu görünce 2 sene sonra bozulcak dedi ve tam 2 sene sonra bozuldu. Modelleri farklıydı ayrıca. Yazık oldu.

2013'den beri taş gibi çalışıyor.

Geri
Yukarı