TV Mahkemesi kazanılması

wwhark

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500

Ekran Kartı: Rx 6650 XT

Anakart: Gigabyte B450M-K

Ram: XPG RGB 8x2 (16) 3600MHZ

Sıvı Soğutma: 240mm Corsair H100 RGB

M2 SSD: 1TB Kingston

Monitör: ViewSonic 27 İnç - 1MS - 144HZ, XG 2705

Kasa ve Psu: Corsair 650W + 80, Corsair Spec Delta RGB Kasa

Kulaklık: Gamepower Mihawk

Klavye: Havit Gamenote KBL Blue Switch

Mouse: Asus Tuf Gaming M5 Mouse
Arkadaşlar benim Philips televizyonum vardı, ayıplı üründü. Mahkemeye verdim ve davayı kazandım. Pazartesi günü Evkur'a gidip misli ile değiştireceğim ama saphi TV istemiyorum. Donuyor kasıyor tam kırmalık TV Android ile değiştirme şansım olur mu? Televizyonumun değeri 4999 TL. Mahkemesini kazandığım ürün saphi işletim sistemi. Tam bir çöp sistemi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işi 300 ya da 600 TL'lik bir Mi Stick ya da Mi Box s ile çözebilirsiniz.☺

Bu işi 300 ya da 600 TL'lik bir Mi Stick ya da Mi Box s ile çözebilirsiniz.☺

Bende bu şekilde düşündüm ama dediğim gibi olur mu?

Bildiğim kadarı ile kesilmiş fatura değerinde herhangi bir TV ile değiştirebilirsiniz. Fakat emin değilim bilen ve emin olan var ise daha kesin yönlendirebilir.

Mantık olarak yürümesi gereken bir diğer fikrim ise yine aynı TV'yi verirseler sıfır fatura kesmiş olacaklar 14 gün iade hakkın var git iade et sonra ister üstüne para koy veya aynı paraya istediğin başka bir TV'yi al.

Bende bu şekilde düşündüm ama dediğim gibi olur mu?

Nasıl yani? Bu dediğim ürünler gayet akıcı bir deneyim sunuyor. YouTube üzerinden inceleme videolarını izleyebilirsiniz.

Ürünü aldığınızda HDMI girişine bağlayıp görüntüyü ayarlardan HDMI'ı seçmeniz gerekiyor. Bu sayede rahatça kullanabilirsiniz.

Nasıl yani? Bu dediğim ürünler gayet akıcı bir deneyim sunuyor. YouTube üzerinden inceleöe videolarını izleyebilirsiniz.

Ürünü aldığınızda HDMI girişine bağlayıp görüntüyü ayarlardan HDMI'ı seçmeniz gerekiyor. Bu sayede rahatça kullanabilirsiniz.
Ben de Mi Box kullanıyorum, gayet memnunum. (Zamanında 380 TL gibi bir fiyata almıştım.)

Nasıl yani? Bu dediğim ürünler gayet akıcı bir deneyim sunuyor. YouTube üzerinden inceleme videolarını izleyebilirsiniz.

İlk yazımı demiştim hani Mujo cevap verdi ya o şekilde bir değişim olur mu diye sormuştum.

Ben de diyorum ki eğer TV kaliteli ise Mi Box s ile işi halledebilirsiniz. Yani sadece işletim sistemi için daha kötü bir TV almayın derim.

Onun dışında değiştirme hakkınız var mı bilmiyorum.

Tamam dediğinizi anladım TV değiştirme hakkını sormuştum ama olmadı öyle Android TV ile değiştiremezsem dediğinizi yapacağım.

Geri
Yukarı