TV monitörüne görüntü gelmiyor

Daha fazla  
RX570'li bir sistem topladım monitör siparişide verdim ama daha elime ulasmadi.
Evde finlux marka bir televizyona HDMI ile bagladigimda birkaç saat sonra görüntü gitti no signal hatası vermeye başladı 3 tane farklı HDMI kablosu ile denedim ve görüntü gelmedi. Daha sonra sorun televizyondadır diye aynı kabloyla televizyonun HDMI girisini kullanarak baska bir aygit bagladim ve goruntu verdi. O zaman sorun yeni aldığım RX570'in HDMI girisindedir dedim emin olmak için başka bir televizyon ekranına aynı HDMI kablosu ile bagladım ve görüntü geldi.

Özetleyecek olursam TV'nin RX570'in HDMI girisinde sıkıntı yok ama bu ikisini birbirine bağlayınca görüntü vermiyor neden acaba?

salondaki buyuk televizyon ekranina bagladim ve cozunuelugu 1920x1080 e ayarladim ve tekrar odamdaki tv ye bagladim goruntu gelmedi no signal yazisi çıktı

Ben de seninle aynı durumdayım ve ayarlar şöyle, sen de bunu ayarlayıp tekrar dener misin?

1599394941506.png

Bağlayıp açtığınız TV'den ekran kartı sürücülerini silip deneyin bir de?
aygıt yöneticisinden ekran kartına girip cihazı kaldır dedim ekran yeşil yeşil pixel oldu sonra kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yazısı geldi kapandı açtığımda sürücü 2019 sürümüne dönmüştü yeniden tv ye bağladım sorun hala devam ediyor

aygıt yöneticisinden ekran kartına girip cihazı kaldır dedim ekran yeşil yeşil pixel oldu sonra kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı yazısı geldi kapandı açtığımda sürücü 2019 sürümüne dönmüştü yeniden tv ye bağladım sorun hala devam ediyor

DDU ile sürücüleri kaldırın.

Geri
Yukarı