Twd Pintipanda'dan mı, eastergamerstv'den mi?

Kimden?

• Oy verenlerin toplamı
    52

Micsiz

Hectopat
Yer
Aselsan MTAL
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Öncelikle ikisinin de yeri ayrı bende, canım pandam ve bir tanecik metem. Normalde Panda'dan izlerim oyunları. Ama Detroit'te bize bütün kötü sonları 3 ayrı videoda gösterdiği için, interaktif film konusunda açıkçası güvenemiyorum. Mete ise, Detroit'i tek seferde en iyi sonla bitirmişti. Siz ne dersiniz? Hangisiyle daha iyi bir oyun izliyoruz? (Oyunda çok şükür loot yok)

Rekabetçi oyunlar hariç ilk tercihim panda olur. Bu arada TWD The Walking Dead değil mi ? Geçen aklıma gelmişti bir bakayım dedim panda da bulamadım.

Meteyi eskiden severdim hatta Mortal Kombat 9 ve 10 çıktığında ramazanda izlemek şahsen iftara kadar bayağı vakit geçiriridim ama şu an tavırlarını yapmacık buluyorum pintipanda daha doğal geliyor.

Pintipandanın twd videosu nerede acaba.
Ben Twitch de de bulamadım bir türlü.
Linkini atar mısınız?

Kanka yeni fark ettim, panda çekmemiş TWD :D

Rekabetçi oyunlar hariç ilk tercihim panda olur. Bu arada TWD The Walking Dead değil mi? Geçen aklıma gelmişti bir bakayım dedim panda da bulamadım.

O çekmemiş.

Meteyi eskiden severdim hatta Mortal Kombat 9 ve 10 çıktığında ramazanda izlemek şahsen iftara kadar bayağı vakit geçiriridim ama şu an tavırlarını yapmacık buluyorum pintipanda daha doğal geliyor.

Aga Panda da arka temayı Dark yapınca sanki bir ölüleşti gibime geliyor.

Herkese teşekkür ederim, Panda adamdır Mete candır.

Yeni konular

Geri
Yukarı