Elektronik Twisted Minds QHD 240 Hz Nano IPS monitör 7699 TL

YouTube'da birkaç video var bariz ghostingli monitör almış birisi ve yorumda herkes ghosting var yazmış yani ucuz etin yahnisi yenmez bence yani marka ucuz da olsa en ucuz ürününü değil biraz pahalısını alın.

YouTube'da birkaç video var bariz ghostingli monitör almış birisi ve yorumda herkes ghosting var yazmış yani ucuz etin yahnisi yenmez bence yani marka ucuz da olsa en ucuz ürününü değil biraz pahalısını alın.
Hangi monitör bunun mu videosu var? Yoksa va panel bir monitör videosunu bulup markayı kötülemek için mi yazdın bu yorumu? Va panelse hepsinde var zaten oda ghosting değil Black smearing diye geçiyor, panelden dolayı.

Hangi monitör bunun mu videosu var? Yoksa VA panel bir monitör videosunu bulup markayı kötülemek için mi yazdın bu yor mu? VA panelse hepsinde var zaten oda ghosting değil Black smearing diye geçiyor, panelden dolayı.

Hayır hocam hepsinde var olur mu kalitesiz VA panellerde var hem de çok bariz videoda markayı kötülemiyorum zaten kötü :D fason ürün büyük ihtimal böyle markaların en ucuzunu almak hata olur.

Hayır hocam hepsinde var olur mu kalitesiz VA panellerde var hem de çok bariz videoda markayı kötülemiyorum zaten kötü :D fason ürün büyük ihtimal böyle markaların en ucuzunu almak hata olur.
Öyle olmuyor işte kaliteli va panel örnek verebilir misin black smearing olmayan samsung pahalı g7-g8leri hariç? Gösteremezsin bence :) diğer asus msi falan bu kötü dediğiniz markalar gibi ölü piksel garantisi falanda veremiyor bu monitorde var mı bilmiyorum genel olarak konuşuyorum, kendi sistemim full asus monitorumde asus ama komple her ürün aynı marka olsun diye aldım yoksa parasını hakettiğinide düşünmüyorum, aynı özellikte ürüne çoğu zaman marka parası veriyorsun sadece birde kullanmadan etmedende yorum yapmazsanız iyi olur ha alıp sıkıntı çıktı arkasında durmadılar konu açtın destek olurum yoksa milletin bu monitorle alakası olmayan va panel monitore yaptığı yoruma göre burda yorum yazman mantıksız

Öyle olmuyor işte kaliteli VA panel örnek verebilir misin Black smearing olmayan Samsung pahalı G7-G8leri hariç? Gösteremezsin bence :) diğer ASUS MSI falan bu kötü dediğiniz markalar gibi ölü piksel garantisi falanda veremiyor bu monitorde var mı bilmiyorum genel olarak konuşuyorum, kendi sistemim Full ASUS monitörümde ASUS ama komple her ürün aynı marka olsun diye aldım yoksa parasını hakettiğini de düşünmüyorum, aynı özellikte ürüne çoğu zaman marka parası veriyorsun sadece bir de kullanmadan etmedende yorum yapmazsanız iyi olur ha alıp sıkıntı çıktı arkasında durmadılar konu açtın destek olurum yoksa milletin bu monitorle alakası olmayan VA panel monitore yaptığı yoruma göre burada yorum yazman mantıksız.

Bu markanın ucuz VA panel ürünü var YouTube'da ve yüksek miktarda ghosting var ne yazdığını da anlamadım bir sürü ortalama VA panel monitör piyasada mevcut markanın ucuz ürününün ne kadar kötü olduğunu vurguluyorum sen diyorsun hepsinde ghosting var ne alaka hepsinde aynı ghosting yok bir önceki yorumda da marka karalama falan yazmışsın rahatsız mısın hocam marka hakkında bir tane bilgi yok hiçbir yerde siteleri fason Çinli markalarından kötü hiçbir detay yok hatta .com uzantısı bile almamışlar bu marka çok iyi mi yazayım burada çıkarım yapıyorum.

Ürünü aldım elime dün ulaştı bugün test ettim ölü piksel falan yok led patlağı falanda yoktu. Panelden manelden anlamam ama renkler çok canlı sağ sol ve üstte kenar yok denecek kadar az ayağı metalden ve sağlama benziyor 2.1 girişi var sitede 1 MS yaziyor ama kutu ustunde 0.8 yazıyo akıcılığı ve renk geçişleri çok iyi şimdilik bu kadar

Yeni konular

Geri
Yukarı