Twitch CS:GO 2021 Stockholm major turnuvasını hangi yayıncı yapıyor?

beyemirs

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Twitch'ten drop düşüyor galiba Twitch üzerinden hangi yayınları izlemem gerekiyor ve bu drop düşürme şansı nasıl oluyor? Mesela yayını daha çok izleyenin düşürme şansı daha mı fazla oluyor? Şu an bu yayını izliyorum bu yayında drop düşüyor mu? Ve ben bu yayını arka plana atsam ve oyun oynasam da drop düşer mi?

1635328264714.png

Hiç drop olmayacak mı bu turnuvada?

Eski hatıra paketi düşürme olayını diyorsanız 2 major önce kaldırıldı o. Şimdi hatıra paketi almak için oyun içinden jeton alıyorsunuz ve pick'em yaparak görevleri tamamlıyorsunuz. Bunun karşılığında hatıra paketi Coin'i veriyor size. O coinlerde de hatıra paketi alıyorsunuz.

Eski hatıra paketi düşürme olayını diyorsanız 2 major önce kaldırıldı o. Şimdi hatıra paketi almak için oyun içinden jeton alıyorsunuz ve pick'em yaparak görevleri tamamlıyorsunuz. Bunun karşılığında hatıra paketi Coin'i veriyor size. O coinlerde de hatıra paketi alıyorsunuz.
Uzun zamandır CS:GO turnuvalarını takip etmiyordum ve geçen baktığımda yeni sistemi gördüm. Güncel olarak bilet almadan drop düşmüyor mu artık?

Uzun zamandır CS:GO turnuvalarını takip etmiyordum ve geçen baktığımda yeni sistemi gördüm. Güncel olarak bilet almadan drop düşmüyor mu artık?

Drop olayını komple kaldırdılar. Artık hatıra paketi için bilet alıyoruz ve görevleri tamamladıkça istediğimiz maçın hatıra paketini alabiliyoruz. Yani hatıra paketi için bilet şart.

Yeni konular

Geri
Yukarı