Twitch hesabım askıya alındı

MiracBT

Femtopat
Daha fazla  
Twitch hesabım yayındayken aniden askıya alındı. Minecraft'ta oyundayken bir ekklenti ile biri elime cinsel içerik olan bir kağıt gönderdi bir bug bularak onu açtım. Bilmiyordum ne olduğunu aniden ban yedim itiraz et yerinden Twitch'e yazdım ne zaman cevap gelir? Ne söylerler? Açılıır mı? 30 gün askıya alındı ama daha erken açılmasını istiyorumç haksız yere yediğim için orada da belirttim istemsizce açıldı falan diye oyun oynarken oyun içinde.

Eğer yayında gözüktüyse yapabileceğin bir şey yok. Erkene almazlar verdikleri süreyi beklemen gerekiyor. Üst düzey yayıncılar bu yüzden ikinci ekran kullanıyorlar. Her zaman güvenmediğin yerlerden gelen bağlantıları(link, fotoğraf vb) yayına vermeden önce kontrol et.

Eğer yayında gözüktüyse yapabileceğin bir şey yok. Erkene almazlar verdikleri süreyi beklemen gerekiyor. Üst düzey yayıncılar bu yüzden ikinci ekran kullanıyorlar. Her zaman güvenmediğin yerlerden gelen bağlantıları(link, fotoğraf vb) yayına vermeden önce kontrol et.
hesabın içinde bakiye yanarmı yoksa 30 gün sonra açılınca içinde bekletilirmi bilginiz varmı

Hepsi şimdilik bloke olmuştur. Hesabın içindeki bakiyeye de bir şey olmaz merak etmeyin. Sadece yayın yapma yasağınız var.

Geri
Yukarı