Twitch iştirak olmak için 50 takipçi istiyor ancak bende 51 var

Antichor

Centipat
Twitch iştirak olmak için 50 takipçi istiyor ve ben 51 takipçi oldum ama başarılar baktığımda 49 gösteriyor. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm şartları sağlıyorsan zamanla düzelecektir. İştirak sözleşmesi yapmazsan da koşulları sağlamış olsan bile iştirak olamazsın. (Ben de iştirak kapsamında bir yayıncıyım biraz daha bekle bildirimi sana da gelir bütün koşulları sağlıyorsan :) )

Merhaba, ben de twitch üzerinden yayın yapıyorum. Takipçi olarak 47/50 görünüyor fakat çoktan 62 takipçi oldu. Takipçi kazanmama rağmen 47 olarak kaldı. Bu konuda bir bilginiz var mıdır ?

Onaylanmamış hesapları Twitch kabul etmiyor. Onaylı hesap takip ettikten 1 gün sonra başarım tarafında kendini gösteriyor.

Twitch üzerinde yeni yayın açmaya başlayan biriyim. Takiplerime göre ve araştırmalarıma göre işin aslı bu arkadaşlar.

Kanalınıza bot basmayın, basan olursa direkt o etkileşimi silin. Forumda geçmiş kaynak konum var.

Onaylanmamış hesapları Twitch kabul etmiyor. Onaylı hesap takip ettikten 1 gün sonra başarım tarafında kendini gösteriyor.

Twitch üzerinde yeni yayın açmaya başlayan biriyim. Takiplerime göre ve araştırmalarıma göre işin aslı bu arkadaşlar.

Kanalınıza bot basmayın, basan olursa direkt o etkileşimi silin. Forumda geçmiş kaynak konum var.
ertesi gün başarım tamamlandı diye bildirim geldi baya geç yükleniyor demek ki istatistikler şuanlık bir sıkıntı yok :)

Yeni konular

Geri
Yukarı