Twitch kalite ayarı gelmiyor

Serhatbeyefendi

Hectopat
Gençler ben sanırsam 2 ay önce Twitch üzerinde iştirak programına katılmıştım ve kanalıma abone ol, kalite ayarı ve bit gibi özellikler gelmişti lakin bu kalite ayarı nedense çoğu yayınlarımda gelmiyor, ne yapmalıyım acaba bileniniz var mıdır? Mesela 2 gün önce açtığım yayınımda kalite oluyor lakin bugün açtığımda olmuyor. Yardımlarınızı, önerilerinizi bekliyorum.

Saygılar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gençler ben sanırsam 2 ay önce Twitch üzerinde iştirak programına katılmıştım ve kanalıma abone ol, kalite ayarı ve bit gibi özellikler gelmişti lakin bu kalite ayarı nedense çoğu yayınlarımda gelmiyor, ne yapmalıyım acaba bileniniz var mıdır? Mesela 2 gün önce açtığım yayınımda kalite oluyor lakin bugün açtığımda olmuyor. Yardımlarınızı, önerilerinizi bekliyorum.

Saygılar.
Merhabalar, sorununuzun çözümünü bilmiyorum fakat bir şey sormak istiyorum. Panel üzerinden iştirak programına giden yol kısmında her şey tamamlanmış sadece 7 ayrı gün yayın açın kısmında eksiğim var. Ve her gün azaltoyorum. 7.gün de yayın açtığımda direkt olarak iştirak mı olacağım yoksa herhangi bir inceleme vesaire olacak mı?

Hortlayacak ama dostum sorunu çözdün mü?
Evet sorun benden kaynaklı değilmiş onu öğrendim. İzleyici sayın yüksek olunca genelde direkt kalite ayarı veriliyor ama az izleyici sayısı olduğu zaman server statüslerini korumak için kalite ayarı vermiyorlar ben ara sıra bu sıkıntıyı yaşıyorum ve bunu server değiştirerek veya kapayıp açarak düzelttim.

Geri
Yukarı