Twitch kanalı açmalı mıyım?

Evet hocam kendim de düşünüyorum, eğer akıcı konuşuyorsanız, diksiyonunuz iyiyse, kelimelerin uyumuna dikkat edip biraz da sıcak bir insansanız ne yaptığınız fark etmeksizin tutulacağınızı düşünüyorum, Twitch tam olarak nasıl bilemiyorum ama YouTube gibi küçük kanalların neredeyse hiç önerilmediği bir yerden takipçi kazanmanız muhtemelen bu tarz canlı yayın platformlarına kıyasla daha zordur.

İyi iyi ben de benim sevdiğim başka şişman ve gözlüklü bir kişi sandım da bir anlığına endişelendim
Samed Güngör?

YouTube'a başladım, hedefim oyun YouTuber'ı olmak. Twitch kanalı ile ilgilenmek bana zor geliyor. Sizce gerekli mi yoksa canlı yayın yapmak istediğimde YouTube'dan canlı yayın yapsam olur mu?
Boş zamanın varsa yap, fazla zaman ayırmak gerekiyor bu işlere.

Bu arada kısa bir bilgilendireyim. Eğer Youtube'da veya Twitch'de güzel yerlere gelmek istiyorsan güzel bir kameran, güzel bir bilgisayarın ve güzel bir mikrofonun olmalı. Sonuçta bu işten para kazanacaksınız. İllaki küçük bir yatırım ile başlamalısınız. Onun dışında montajlarınız ve oyun videolarınız kaliteli olmalı gidip de kasan bir Pubg Mobile videosunu 2021'de kimsenin izleyeceğini düşünmüyorum. İki platformda da aktif olmanı öneririm. Çok kez Youtube videosu ve Twitch yayınları yaptım. Sorun varsa sorabilirsin. Umarım iyi yerlere gelebilirsin. İyi günler.

Bu arada kısa bir bilgilendireyim. Eğer YouTube'da veya Twitch'de güzel yerlere gelmek istiyorsan güzel bir kameran, güzel bir bilgisayarın ve güzel bir mikrofonun olmalı. Sonuçta bu işten para kazanacaksınız. İllaki küçük bir yatırım ile başlamalısınız. Onun dışında montajlarınız ve oyun videolarınız kaliteli olmalı gidip de kasan bir PUBG Mobile videosunu 2021'de kimsenin izleyeceğini düşünmüyorum. İki platformda da aktif olmanı öneririm. Çok kez YouTube videosu ve Twitch yayınları yaptım. Sorun varsa sorabilirsin. Umarım iyi yerlere gelebilirsin. İyi günler.

Bir de 3 kafan olmalı. (!)

Evet ama ban yedim başka şişmanlar da güzel
Bu arada kısa bir bilgilendireyim. Eğer Youtube'da veya Twitch'de güzel yerlere gelmek istiyorsan güzel bir kameran, güzel bir bilgisayarın ve güzel bir mikrofonun olmalı. Sonuçta bu işten para kazanacaksınız. İllaki küçük bir yatırım ile başlamalısınız. Onun dışında montajlarınız ve oyun videolarınız kaliteli olmalı gidip de kasan bir Pubg Mobile videosunu 2021'de kimsenin izleyeceğini düşünmüyorum. İki platformda da aktif olmanı öneririm. Çok kez Youtube videosu ve Twitch yayınları yaptım. Sorun varsa sorabilirsin. Umarım iyi yerlere gelebilirsin. İyi günler.
Benim büyük bir sorunum var sana nasıl ulaşabilirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı