Twitch kanalı için sponsor bulmak

Papyonabla

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Songül. 32 yaşındayım. Twitch platformunda yayın yapıyorum. Bilgisayar ve ekipman ihtiyacım var. Bu konuda sponsora ihtiyacım var. Nasıl bir yol izlemeliyim? Partnerim Twitch'de. Ama yayınlara ara verdiğim için izleyici sayım düşük. Sponsor olan kişi ya da firma ile anlaşmaya da açığım. Gelirlerden ekipmanların ücretini geri ödeyebilirim de. Bu konuda her türlü fikir ve desteğe ihtiyacım var. Önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Ben Songül. 32 yaşındayım. Twitch platformunda yayın yapıyorum. Bilgisayar ve ekipman ihtiyacım var. Bu konuda sponsora ihtiyacım var. Nasıl bir yol izlemeliyim? Partnerim Twitch'de. Ama yayınlara ara verdiğim için izleyici sayım düşük. Sponsor olan kişi ya da firma ile anlaşmaya da açığım. Gelirlerden ekipmanların ücretini geri ödeyebilirim de. Bu konuda her türlü fikir ve desteğe ihtiyacım var. Önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.
Ne yayınları yapıyorsunuz acaba?

Merhaba arkadaşlar. Ben songül. 32 yaşındayım. Twitch platformunda yayın yapıyorum. Bilgisayar ve ekipman ihtiyacım var. Bu konuda sponsora ihtiyacım var. Nasıl bir yol izlemeliyim? Partnerim Twitch'de. Ama yayınlara ara verdiğim için izleyici sayım düşük. Sponsor olan kişi ya da firma ile anlaşmaya da açığım. Gelirlerden ekipmanların ücretini geri ödeyebilirim de. Bu konuda her türlü fikir ve desteğe ihtiyacım var. Önerilerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum.

İstediğin firmaya mail atmalısın bunu da kolayca bulursun zaten tabii kabul edip etmemeleri senin takipçi durumun ve izlenme oranına bağlı.

Sponsor olmasını istediğiniz şirketlere mail yoluyla ulaşmayı deneyebilirsiniz ama benim bildiğim kadarıyla izleyici sayınızı görüp onlar kendileri size ulaşırlardı. İzleyici sayısı çok önemli doğal olarak.

Sizin mail atmanız lazım kişilere onlar sizin izleyici sayılarınıza göre dönüş yapacaktır. Fazla bir izlenmeniz yoksa şuan olumlu geriş dönüş alabileceğinizi sanmam.

Merhaba kanal adı yazdığım için ceza aldım cevap atamadım. Pubg yayını yapmayı seviyorum ama şuanda ekipman olmadığı için pubg yayını yapamıyorum. Tft yayını yapabiliyorum telefondan.
Sizin mail atmanız lazım kişilere onlar sizin izleyici sayılarınıza göre dönüş yapacaktır. Fazla bir izlenmeniz yoksa şuan olumlu geriş dönüş alabileceğinizi sanmam.
Bir kaç yere mail attım. Dönüş gelir umarım.
Teşekkür ederim.
Sponsor olmasını istediğiniz şirketlere mail yoluyla ulaşmayı deneyebilirsiniz ama benim bildiğim kadarıyla izleyici sayınızı görüp onlar kendileri size ulaşırlardı. İzleyici sayısı çok önemli doğal olarak.
Teşekkür ederim. Belki de biraz şans da lazım.
İstediğin firmaya mail atmalısın bunu da kolayca bulursun zaten tabii kabul edip etmemeleri senin takipçi durumun ve izlenme oranına bağlı.
Teşekkür ederim.

Merhaba kanal adı yazdığım için ceza aldım cevap atamadım. PUBG yayını yapmayı seviyorum ama şu anda ekipman olmadığı için PUBG yayını yapamıyorum. TFT yayını yapabiliyorum telefondan.

Birkaç yere mail attım. Dönüş gelir umarım.

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim. Belki de biraz şans da lazım.

Teşekkür ederim.

Nerelere mail atttınız?

Geri
Yukarı