Twitch kanalıma abone olunmuyor

Eminim Twitch, kendi platformu hakkında her şeyi açıklayıp anlattığı bir bölümü vardır. Sadece okumak gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanalı yeni açtım, abone olma butonu olayı yok. İzleyiciler abone olamıyor. Neden ?
Twitch iştirakçisi olabilmeniz için belirli şartları yerine getirmeniz gerek. Belirli sayıda anlık izleyici, takipçi, yayın saati ve bir ay içinde yayın açtığınız farklı günler olması gerek. Bunları tamamlamadan malesef iştirakçi olup 'Abone ol' butonu alamazsınız.

Kanal kısmından 'başarımlar' bölümüne girip gerekli sayıları görebilirsiniz.

Eminim Twitch, kendi platformu hakkında her şeyi açıklayıp anlattığı bir bölümü vardır. Sadece okumak gerekiyor.
Haklı olabilirsiniz. Fakat ben göremedim. Şartları merak ettim, ondan sordum
Twitch iştirakçisi olabilmeniz için belirli şartları yerine getirmeniz gerek. Belirli sayıda anlık izleyici, takipçi, yayın saati ve bir ay içinde yayın açtığınız farklı günler olması gerek. Bunları tamamlamadan malesef iştirakçi olup 'Abone ol' butonu alamazsınız.
Bilgi için teşekkürler. Önce iştirakçı olmak lazım anladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elbette sorabilirsiniz fakat önce ufak bir araştırma yapıp gerekli kuralları vb. durumları okumak lazım, zaten anlatılıyordur.

Elbette sorabilirsiniz fakat önce ufak bir araştırma yapıp gerekli kuralları vb. durumları okumak lazım, zaten anlatılıyordur.
Haklısınız görememiştim, bilgiyi aldım ve gerekli alanı buldum. Teşekkürler
Pardon konuyu hortlatmak gibi olmasın ama, gereken başarımı sağladım abonelik geldi fakat hakkımda kısmına gerekli linki bulup atamıyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı