Twitch ortalama izleyici nasıl artar?

Daha fazla  
Selam arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır yayın açıyorum Twitch üzerinden. Bu başaralılar kısmında ortalama 3 izleyici ve ortalama 75 izleyici var ama ne hikmetse bunlar bir artmıyor (şu an 1.95) en son açtığım yayın en fazla 12 izlendi ve yaklaşık 30DK-1 saat öyle kaldı zaten genelde de 6-7 izleyici oluyor. Twitch'in bu algoritması nasıl çalışıyor bilgilendiriseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yükselmek için yapıyorsanız işiniz zor ama eğlenmek için yapıp sürekli yayın açarsanız birkaç senede 100 izleyiciye ulaşırsınız sonra oradan bir noobstar en az 500 izleyici.
Amacım yükselmek değil kesinlikle corona var diye yayın açıyordum zevkine şuan da gayet eğleniyorum açıkçası sadece arada bildirim düşüyo başarım kazanıldı diye orda görüyorum ortalama izleyiciyi o yüzden sordum :)

Amacım yükselmek değil kesinlikle corona var diye yayın açıyordum zevkine şu an da gayet eğleniyorum açıkçası sadece arada bildirim düşüyor başarım kazanıldı diye orada görüyorum ortalama izleyiciyi o yüzden sordum :)

Eğer yayının linkini atarsan ben takip etmek isterim, beraber yükseltelim ortalamanı^^
Eğer yayının linkini atarsan ben takip etmek isterim, beraber yükseltelim ortalamanı.^^

Eğer yayının linkini atarsan ben takip etmek isterim, beraber yükseltelim ortalamanı^^
Çok teşekkür ederim 😊 yayının linkini koymuştum moderatörler silmiş herhalde tekrardan atayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim 😊 yayının linkini koymuştum moderatörler silmiş herhalde tekrardan atayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Takipteyim.

Düzenli yayın açmak ve kendini geliştirmek önemli. 2 sene 10 izlenip sonra 400-500 izlenmeye başlayan insanlar var. Bu yaptığınız yayın içeriğine göre de değişir.
Bir an aklıma Torwak geldi. En az 1.5 yıldır takip ediyordum adamı genelde 10-20 civarı izleniyordu. Mithrain Tarkov oynamaya başlayınca şimdi 400-500 izlenmeye başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı