Twitch Para ödemediğim halde abonelik yeniledi

mrtomrg

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Twitch'den bir kanala abone oldum. 1. Ay bitti ve benden para almadan hiçbir mail uyarı falan gelmeden abonelik kendi kendini yeniledi, aboneliğimi de zaten bynogame ile abone olmuştum. Yani hesap falan bağlamadım, para da kesmedi. O kişinin chatinde yazdığımda ise 2. Aylık abone diye gözüküyorum. Verdiği abonelik uyarısı ise ekte şimdiden teşekkürler.
Adsız.png

Bu tür platformlar çok yapıyor böyle, Netflix de aynı şekilde sana sormadan çekiyor parayı yeniliyor aboneliği. Yapabileceğiniz bir şey olacağını sanmıyorum.

Başka bir kullanıcı size abonelik hediye etmiş olabilir mi ? Sonuçta para çekilmedi diyorsunuz, sitenin size bedava verecek hali yok.

Bu tür platformlar çok yapıyor böyle, Netflix de aynı şekilde sana sormadan çekiyor parayı yeniliyor aboneliği. Yapabileceğiniz bir şey olacağını sanmıyorum.
Arkadaşın hesabından herhangi bir ücret tahsil edilmemiş. Klasik bir hata sanırım. PlayStation Plus sisteminde de oluyordu bu hatalar. Yerinde olsam kart bilgilerini sistemden silerdim.

Kesilen para geç geliyordur yüksek ihtimal, toplam bakiyenizin yazdığı bölüme değil. İşlemleriniz bölümüne girerseniz kesilen parayı oradan görebilirsiniz. Bazen net bakiyenin yenilenmesi gecikebiliyor bizzat kendim Netflix alanında yaşadım bu sorunu. Sorunun sebebi paranın karşı tarafa geç gitmesinden kaynaklanıyor sanırım, karşı tarafa gitmeden de net bakiyeden kesilmiyor.

Tabii böyle olmamış da olabilir, ancak ben yaşadım siz de yaşamış olabilirsiniz. Satın alımlar veya harcamalar bölümüne bakın derim.

3-4 gün içinde abone olmazsanız gidiyor aniden. Abone olacağım gün aynı şey karşıma çıkmıştı bende -aa ne güzel- diyip parayı yemiştim ama tekrar yayına geldiğimde ne rütbe ne de ay kalmıştı. Streak olayı bozulmasın diye konulan bir özellikti sanırım. Bu olay bitince abone olduğunuz zaman tekrar 2. Aya döneceksiniz haberiniz olsun.

3-4 gün içinde abone olmazsanız gidiyor aniden. Abone olacağım gün aynı şey karşıma çıkmıştı bende -aa ne güzel- diyip parayı yemiştim ama tekrar yayına geldiğimde ne rütbe ne de ay kalmıştı. Streak olayı bozulmasın diye konulan bir özellikti sanırım. Bu olay bitince abone olduğunuz zaman tekrar 2. Aya döneceksiniz haberiniz olsun.
Ama ayarlardan twitch aboneliklerime baktığımda hiçbir şekilde abonelik yenilme,abonelik devam ettirme gibi şeyler karşıma çıkmadı zaten bynogameden abone olmuştum kredi kartı bilgilerimi twitche vermek istemedim
Başka bir kullanıcı size abonelik hediye etmiş olabilir mi ? Sonuçta para çekilmedi diyorsunuz, sitenin size bedava verecek hali yok.
Birisi bana hediye etmiş olsaydı haberim olurdu çünkü okanaldan çıktığım yok

Geri
Yukarı