Twitch reklamları

onureses263

Hectopat
Artık bu sorunu çözebilen birilerinin insanları aydınlatması şart. İki haftadır AdBlock uygulamaları Twitch reklamlarını engellemiyor. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım nafile. 15-20 AdBlock, taktik denedim hiçbir işe yaramıyorlar. Twitch işin suyunu çıkardı. Yayına giriyorum minimum otuz saniye maksimum iki dakika reklam izliyorum. Oh artık kurtuldum diyorum bu sefer de beş dakika geçiyor yine otuz saniye önüne reklamı koyuyor. Yayıncılar sub olanlardan bile daha fazla kazanıyor bu reklam izleyenlerden. Fırsat bilip bazıları çok daha fazla reklam koyuyor ayarlardan. Cidden Twitch izlemek zahmetli bir iş oldu. Bu durumu çözen ya da çözebilecek kişiler yardımcı olursa mükemmel olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abone olmadan rahat izleyemezsine yöneltiyorlar ki bu da iğrenç bir şey o yüzden bence izleme sorunun çözümü var mı bilmiyorum ama bende de reklam engelleyici var ve çalışmıyor.

Artık bu sorunu çözebilen birilerinin insanları aydınlatması şart. İki haftadır AdBlock uygulamaları Twitch reklamlarını engellemiyor. Ne kadar uğraşırsam uğraşayım nafile. 15-20 AdBlock, taktik denedim hiçbir işe yaramıyorlar. Twitch işin suyunu çıkardı. Yayına giriyorum minimum otuz saniye maksimum iki dakika reklam izliyorum. Oh artık kurtuldum diyorum bu sefer de beş dakika geçiyor yine otuz saniye önüne reklamı koyuyor. Yayıncılar sub olanlardan bile daha fazla kazanıyor bu reklam izleyenlerden. Fırsat bilip bazıları çok daha fazla reklam koyuyor ayarlardan. Cidden Twitch izlemek zahmetli bir iş oldu. Bu durumu çözen ya da çözebilecek kişiler yardımcı olursa mükemmel olacak.
Yayıncıya abone olunca reklam çıkmıyor diye biliyorum.

Bu sabah bu eklentiyi kurdum. Saatlerdir birçok yayına girdim çıktım ve gerçekten reklamları engelliyor ve reklam esnasında yayın ekranının sol üstünde "Blocking ads" yazısı çıkıyor. Bir kere yayın video oynatıcısı hatası verdi fakat yeniledim direkt düzeldi. Şu anlık gayet iyi gibi gidiyor, bakalım.

Chrome Mağazasından Adblock for Twitch şeklinde aratırsanız bir kaç adet farklı uzantı mevcut. Benim önceden indirdiğim bazı uzantılar ihlal gerekçesiyle mağazadan kaldırıldı yazıyordu fakat yüklü olduğu için ben hala kullanabiliyorum ve hiç reklam çıkmıyor twitch üzerinde. Reklam engellenirken yayın 480p'ye alınıyor geçici süre bu uzantılar tarafından, 480p'de iken reklamsız yayın akışı devam ettirilebiliyor anladığım kadarıyla, bu şekilde bir engelleme mümkün. Uzantıları deneyerek çalışan bir tanesini bulun diyebilirim en kolay çözüm olarak.
Düzenleme: Twiblocker - Video Adblocker uzantısı çalışıyor, şu an bende de aktif olan uzantı bu.

Geri
Yukarı