Twitch Rust Drop ödülü gelmedi

Hamsili baklava

Femtopat
Twitch'den Rust drobu aldım 2 saat izledim ve bir kıyafet aldım drobu al dedim 10 dakika ile 30 dakika içinde gelecek dedi 12 13 saat oldu ne gelen var, ne giden ne yapmam gerek? Twitch Support'a mesaj yazdım ama geri bildirim olarak Gmail'den mi mesaj atıyorlar?

Twitch'den Rust drobu aldım 2 saat izledim ve bir kıyafet aldım drobu al dedim 10 dakika ile 30 dakika içinde gelecek dedi 12 13 saat oldu ne gelen var, ne giden ne yapmam gerek? Twitch Support'a mesaj yazdım ama geri bildirim olarak Gmail'den mi mesaj atıyorlar?
FPS düşmesi ne alaka?

Rust | Twitch Drops
Bu siteden girmeyi deneyebilir misin?
Bende de bir zamanlar böyle problemler vardı.
Sitede Twitch hesabını girdikten sonra 'eksik damlaları kontrol et' gibi bir yazı çıkması gerekli buna tıkla ve biraz daha bekle gelmezse Twitch ayarlarını gözden geçir.

Kardeşim Facepunch'ın sitesine gir aşağıdan Twitch hesabını yetkilendir. Orada check for missing drops seçeneği var. Ona tıklarsan gelmeyen dropları verir.

Kardeşim Facepunch'ın sitesine gir aşağıdan Twitch hesabını yetkilendir. Orada check for missing drops seçeneği var. Ona tıklarsan gelmeyen dropları verir.
Bende de şuan aynı sorun var ama ben o check for missing drops yazısını göremiyorum active drops yazısına tıkladığımda sitenin başına atıyor bütün dropları aldım ama envantere gelmemiş.

Geri
Yukarı