Twitch sponsor önerisi

Unutmak demeyelim... Düzgün bir şeyler yazmaya çalışıyordum sadece... Seri gömmeye gerek yok ne bileyim.

Hocam gömülmediniz. Kafanızdan uydurmayın bir şeyler. Merhaba dediniz merhaba dediler. Nerede sizi gömenler? Rahatsızsanız size merhaba diyenlerden sebebi sizsiniz. Konuyu açarken sizi mi zorladılar, aceleniz mi vardı?

Sorunuza gelirsek :
Ekipman üreten yerlerden sponsorluk alabilirsiniz veya e pin satan yerlerden. (Perdigital, Rampage, xDrive...)
Öneri için teşekkür ederim.
Hocam gömülmediniz. Kafanızdan uydurmayın bir şeyler. Merhaba dediniz merhaba dediler. Nerede sizi gömenler? Rahatsızsanız size merhaba diyenlerden sebebi sizsiniz. Konuyu açarken sizi mi zorladılar, aceleniz mi vardı?
Sadece yazmak için yazdığınızı düşünüyorum... Tartışma yapmak için burda değilim sadece öneri ve yardım alabilmek amacıyla burdayım... Beni sorgulamak yerine konuya odaklanabilirsek sevineceğim =)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sponsor aramaktayım sık sık yayın yapıyorum umarım çalışacak bir sponsor bulurum :)
7.2 K tkipçim var

ByNoGame, Kabasakal ve diğer satış sitelerin de içerik üreticisi başvurusu yapabilirsiniz. Büyük bir getirisi olmuyor fakat sponsorlukları verimli oluyor.
şuanlık sadece kabasakaldan aldım dediğiniz gibi getirisi büyük değil ve kabasakaldan her gün çekiliş yapıyorum güzel getirisi büyük birşey bulabilirsem daha çok paylaşabilirim en büyük isteğimb bu ben kazanıyorsam herkes kazansın herkesin yüzü gülsün

Geri
Yukarı