Twitch yayın geçmişi nasıl kalıcı yapılır?

FatiHkıyak

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
✓ Gigabyte B450M S2H
✓ AMD RYZEN 7 2700 4.1GHz 2.NESİL
✓ Arctic Liquid Freezer II 240
✓ ADATA XPG GammixDDR4 3200MHz
✓ XFX AMD Radeon RX 5500 XT THICC II Pro 8GB
✓ Adata SwordFish 500GB NVMe M.2
✓ James Donkey JD960 960GB
✓ Gigabyte M27F 27
✓Dark Guardian PRO (DKCHGRPRO)
Meslek
Serbest Meslek
Twitch yayını açıyorum 2 haftadır, aklıma takılan bir soru var. Vod uygulaması 14 gün içinde geçmiş yayınları siliyormuş. Silmemesi için ne yapmalıyım? Bazı Twitch yayıncı arkadaşlarım var ve 8 ay önceki yayınları falan duruyor. Takipci sayıları da az, yayın geçmişi kalıcı olması için konu açtım, farklı bir şey mi yapmalıyım? Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

ewee.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitch yayını açıyorum 2 haftadır, aklıma takılan bir soru var. Vod uygulaması 14 gün içinde geçmiş yayınları siliyormuş. Silmemesi için ne yapmalıyım? Bazı Twitch yayıncı arkadaşlarım var ve 8 ay önceki yayınları falan duruyor. Takipci sayıları da az, yayın geçmişi kalıcı olması için konu açtım, farklı bir şey mi yapmalıyım? Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Eki Görüntüle 1231823

Eki Görüntüle 1231823

Öyle bir seçenek yok. Normal kullanıcıların eski yayınları 14 güne kadar, prime kullanıcıların 60 güne kadar depolanır sadece. Arkadaşlarında gördüğün şeyler klipler veyahut highlightlardır. Biten her yayınını bir highlight haline getirirsen, sonsuza kadar kalırlar. Onun dışında otomatik olarak maksimum 60 gün sonra yayın geçmişleri silinir.

Yeni konular

Geri
Yukarı