Çözüldü Twitch yayın kaydı yaparken gecikme süresi yükselme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nexline

Hectopat
Twitch'de yayına başladım. OBS programı ile yayın yapıyorum, aynı zamanda yayınımı kaydetmek istiyorum fakat 50 Mbps internetim var. Bulunduğum bölgede hat değerleri max bu kadar. Bu seviyedeki bir internetle yayın yaparken kaydı açdığımda ms 100'den aşağı düşmüyor (LoL'de). Daha hızlı bi internet alma imkanım yok, upload hızım da gayet iyi, 4 Mbps. Yayında sorun çekmiyorum ama kayıt işi çok canımı sıkıyor. Bu işi başka türlü halletme imkanım yok mu?

Çözüm
Bitrate değeriniz nedir?
OBS ile yayın yaparken internet olmadan kayıt alabilmeniz mümkün.
Sistem özelliklerinizi belirtin.

Hocam ms sorunun çözdüm bitleri çok yüksek tutuyormuşum. 1400 bit gayet güzel. Kaydı da 2000 bitte yapıyorum, hiç sorun yaşatmıyor. Size 2. bir sorum var. OBS browser ekleme yok yani ekrana yorumları falan ekleyemiyorum. Yeni sürümde bu özellik yok galiba. Bilginiz var mı? Yorumları takipçileri aboneleri nasıl ekrana getireceğim?
Bitrate değeriniz nedir?

Bitrate değeriniz nedir?

Hocam ms sorunun çözdüm bitleri çok yüksek tutuyormuşum. 1400 bit gayet güzel. Kaydı da 2000 bitte yapıyorum, hiç sorun yaşatmıyor. Size 2. bir sorum var. OBS browser ekleme yok yani ekrana yorumları falan ekleyemiyorum. Yeni sürümde bu özellik yok galiba. Bilginiz var mı? Yorumları takipçileri aboneleri nasıl ekrana getireceğim?

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı