Twitch yayını için gerekil donanımlar nedir?

yagizcakar3

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben yayın açmak istiyorum ama bilgisayarın kötü. Akıcı yayın açabilir miyim, nasıl açarım? 12-13 Mbit gibi bir internet var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimine göre kötü PC i5 11400F kimine göre i5 650. Sisteminizi ve oyunu yazarsanız yardımcı olurum.
Ayrıca upload 5 olmalı 720p 60 FPS için.

Merhabalar. Ben yayın açmak istiyorum ama bilgisayarın kötü. Akıcı yayın açabilir miyim, nasıl açarım? 12-13 Mbit gibi bir internet var.

Akıcı yayın konusu, ne kadar akıcı istediğinize göre değişir. Tabii upload çok önemli. Ayrıca bilgisayarınızda iyi olmalı, çünkü yayını ya işlemciden ya da ekran kartından vereceksiniz. Sistem iyi değilse yayın açıkken donmalar olacaktır bilgisayarda.

Oyun oynamayacaksanız PC'nin çok da bir önemi yok.(tabii 15 yıllık 1 GB RAM'li bir laptopunuz yok ise.) 5-6 Mbps upload ile kaliteli bir just chatting yayını yapabilirsiniz.

Nasıl bir yayın yapmak istediğine göre değişen bir şey oyun mu oynayacaksın sohbet mi edeceksin onu belirleyip ona göre ekipmanlar seçmen daha mantıklı.

Evet arkadaşlar konu kapanabilir internet şu durumda.

Ekran Alıntısı.PNG

Upload yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı